Hunterová Erin: Volání divočiny 3 - Kouřová hora
249 Kč 209 Kč

Třetí díl strhující série od autorky Zákona smečky a Kočičích válečníků“

Od Velkého Medvědího jezera se nesourodá medvědí skupinka vydává dál, odhodlaná najít místo, kde by bylo dost prostoru i potravy pro všechny.

Hunterová Erin: Volání divočiny 2 - Velké Medvědí jezero
249 Kč 209 Kč

Pokračování napínavého medvědího putování od autorky Kočičích válečníků.

Kallika, Ujurak, Lusa a Toklo se rozhodnou vydat k Velkému Medvědímu jezeru, kde se všichni medvědi každý rok scházejí, aby oslavili nejdelší den v roce a vzdali hold slunci.

Hunterová Erin: Kočičí válečníci 2 - Oheň a led
199 Kč 168 Kč

Druhý díl rozsáhlé ságy Kočičí válečníci začíná v době bezlistí. Domácí mazlíček Zrzek dostává nové jméno Ohnivous. Povýšil mezi válečníky, ale respektuje ho velitelka a starší v klanu? Uznání si teprve musí vysloužit!

Hunterová Erin: Kočičí válečníci 3 - Les plný tajemství
199 Kč 168 Kč

Třetí pokračovaní světově úspěšné fantasy série

Klany divokých kočičích válečníků se mísí. V lese je cítit napětí, přátelé se mohou doslova přes noc stát nepřáteli. A některé kočky jsou ochotné zabíjet, aby dostaly, co chtějí!

Hunterová Erin: Zákon smečky 2 - Skrytý nepřítel
199 Kč 168 Kč

Samotář Štístko odvedl smečku vodítkových psů z trosek města do divočiny. Ani tam však nejsou v bezpečí. Řeky jsou kontaminované a čistou vodu v jezeře v horách hlídá smečka Divokých psů. Zdá se, že boj je nevyhnutelný.

Hunterová Erin: Zákon smečky 3 - Temnota padá
199 Kč 168 Kč

Třetí pokračování zvířecí ságy o statečné smečce psů, z nichž každý člen je jiné rasy, jiné povahy, přesto jsou svázáni společným poutem přátelství. Divocí a vodítkoví psi přežili útok nepřítele a jejich jedinou šancí je se sjednotit.

Hunterová Erin: Zákon smečky 6 - Psí běsnění
199 Kč 168 Kč

Šestý díl oblíbené série o Štístkovi a jeho psích přátelích. Divoká smečka získala nového vůdce a dokázala překonat nástrahy Nekonečného jezera. Nalezený úkryt všem přinesl pocit bezpečí, jen Štístko stále pochybuje.

Hunterová Erin: Zákon smečky BOX 1-6
990 Kč 832 Kč

Zvířecí sága o statečné smečce psů, z nichž každý pes je jiné rasy, jiné povahy, přesto jsou svázáni společným poutem přátelství. Prožijte spolu s hlavním hrdinou Štístkem všech šest napínavých příběhů!

Hunterová Erin: Zákon smečky Soumrak 1 - Rozdělená smečka
199 Kč 168 Kč

První díl nové podsérie Zákon smečky: Soumrak. Stejní hrdinové, nová dobrodružství. Mladá fenka Bouře celý svůj život usilovala o řádné místo v divoké smečce. Nyní se konečně cítí přijata, ale napětí v tlupě znovu stoupá.

Hunterová Erin: Zákon smečky Soumrak 2 - Přízraky noci
199 Kč 168 Kč

Život v divoké smečce ovládá nedůvěra. Ševel byl zabit a fenka Bouře si je jistá, že mu smrtelné rány mohl způsobit pouze jiný pes. Štístko a ostatní členové smečky se zdráhají Bouři uvěřit, ale ona je odhodlaná zjistit pravdu. Žije mezi nimi zrádce?

Hunterová Erin: Zákon smečky Soumrak 3 - Ve stínech
199 Kč 168 Kč

Bude odhalen zrádce, který rozkládá smečku divokých psů?

Fenka Bouře je odhodlaná chránit svou smečku před jakýmkoli nebezpečím, ale jak ji má bránit před hrozbou, která pochází zevnitř?

Hunterová Erin: Zákon smečky Soumrak 4 - Rudý měsíc
199 Kč 168 Kč

Strhující pátrání po zrádci, který usiluje členům smečky o život

Divoká smečka konečně prožívá radostné dny. Fena Bouře, která zachránila štěňata Alfy a Bety před utonutím, ale tuší, že nebezpečí nepominulo.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: