Dvořáková Hana: Nad Černými lesy
235 Kč 189 Kč

Černokněžník Tazar chodí po světě a hledá učně Černé magie pro svého Pána temnot Eraka. Ten chce své vyvolené. Chce posílit Říši zla a to se nelíbí Orinovi, Pánovi živlů v Říši dobra…

Řeháčková Věra: Za bílými mřížemi
269 Kč 202 Kč

Novinka

Autorka líčí tři měsíce ze svého dětství, které strávila v nemocnici. Po přechozené angíně dostala zánět srdečního svalu. Ocitla se na třílůžkovém oddělení se stejně postiženými spolupacienty.

Řeháčková Věra: Když dá kopačky holka
249 Kč 201 Kč

Když jsem potkala svého prvního kluka, zajiskřilo to mezi námi na první pohled. Ztratila jsem hlavu a zaslepeně dělala vše, co po mně Oskar chtěl. On se do mě zamiloval. Ale co já? Jednalo se o lásku, nebo zamilovanost?

Řeháčková Věra: Dokonce mi i kluka svedla
249 Kč 201 Kč

Do třinácti let žila Jolana v pohodě. Měla své koníčky, dokonce i začínající známost. Pak se ale stalo něco neuvěřitelného. Začala se jí zjevovat holka stejného zevnějšku.

Francková Zuzana: Hra na lásku
219 Kč 177 Kč

Je Daniela Ulrychová opravdu jenom úplně bezcitná bestie, která se baví tím, že přebírá svým kamarádkám kluky, aby je, chudáčky, vzápětí znuděně odkopla, anebo je všechno ve skutečnosti trochu jinak?

Francková Zuzana: Jako Popelka
249 Kč 187 Kč

Novinka

Pohádky má rád téměř každý, ovšem jenom málokdo z dospělých jim věří, vždyť život přece bývá mnohem složitější. Přesně totéž si myslí i sedmnáctiletá Valerie do chvíle, kdy se po tragické smrti svého tatínka ocitá v postavení opravdové Popelky.

Francková Zuzana: Linda
229 Kč 185 Kč

Patnáctiletá Linda žije obklopená luxusem. Přesto, anebo právě proto, nemá žádné kamarády. Není divu, že vděčně přijímá nabídku partičky rozmazlených dětiček z takzvaných lepších rodin, aby se k nim přidala.

Francková Zuzana: Osudová vteřina
229 Kč 185 Kč

Šestnáctiletá Sylva donedávna trávila veškerý svůj čas ve stájích a na cvičišti. A pak přišel pád. Sylva má pocit, že ztratila všechno: Viktora, koně, rodeo a – část končetiny.

Francková Zuzana: Sandra
229 Kč 185 Kč

Příběh patnáctileté Sandry se odehrává o prázdninách. Sandra v tomto období mění své chování od odmlouvající puberťačky k vnímající dívce. Na její proměnu má velký vliv objevení maminčiných písemností o její adopci.

Komendová Jitka: Láska na prodej
219 Kč 177 Kč

Se sedmnáctiletou Eliškou život najednou pořádně zatočí. Bezstarostné mládí končí. Rodiče se rozcházejí a Eliška zůstává sama s matkou, která utápí svůj žal v alkoholu.

Martišková Petra: Sázka na lásku
229 Kč 185 Kč

Žít v penzionu se jednomu může zdát jako prima dovolená, ale sedmnáctiletá Heidi o tom ví své. Celé dny kmitá kolem hostů, pomáhá s provozem a o nějakém společenském životě nebo snad lásce si může nechat leda tak zdát.

Piloušková Irena: Hvězdy s nadějí
199 Kč 161 Kč

Být kráskou číslo jedna, chodit s frajerem školy, mít bohaté rodiče, být dobrou studentkou bez přílišných domácích příprav. Kdo by si tohle nepřál? V životě čtrnáctileté Jany bohužel není ani jedno.

Stínil Luděk: Nezapomeň na mě
229 Kč 185 Kč

Láska a nenávist jdou spolu často ruku v ruce. Osudy několika mladých lidí – Ondry, Sama, Bereniky, Kamily a dalších – vygradují během jediného týdne v nečekané a šokující finále.

Symerová Martina: Angela
200 Kč 162 Kč

Děj knihy nás zavádí ze všední Paříže mezi prosluněné pláže a luxusní hotely Azurového pobřeží.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: