Počet nalezených produktů: 12

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Dvořáková Hana: Nad Černými lesy
235 Kč

189 Kč

Černokněžník Tazar chodí po světě a hledá učně Černé magie pro svého Pána temnot Eraka. Ten chce své vyvolené. Chce posílit Říši zla a to se nelíbí Orinovi, Pánovi živlů v Říši dobra…


Řeháčková Věra: Dokonce mi i kluka svedla
249 Kč

201 Kč

Do třinácti let žila Jolana v pohodě. Měla své koníčky, dokonce i začínající známost. Pak se ale stalo něco neuvěřitelného. Začala se jí zjevovat holka stejného zevnějšku.


Řeháčková Věra: Když dá kopačky holka
249 Kč

201 Kč

Když jsem potkala svého prvního kluka, zajiskřilo to mezi námi na první pohled. Ztratila jsem hlavu a zaslepeně dělala vše, co po mně Oskar chtěl. On se do mě zamiloval. Ale co já? Jednalo se o lásku, nebo zamilovanost?


Francková Zuzana: Hra na lásku
219 Kč

177 Kč

Je Daniela Ulrychová opravdu jenom úplně bezcitná bestie, která se baví tím, že přebírá svým kamarádkám kluky, aby je, chudáčky, vzápětí znuděně odkopla, anebo je všechno ve skutečnosti trochu jinak?


Francková Zuzana: Linda
229 Kč

185 Kč

Patnáctiletá Linda žije obklopená luxusem. Přesto, anebo právě proto, nemá žádné kamarády. Není divu, že vděčně přijímá nabídku partičky rozmazlených dětiček z takzvaných lepších rodin, aby se k nim přidala.


Francková Zuzana: Osudová vteřina
229 Kč

185 Kč

Šestnáctiletá Sylva donedávna trávila veškerý svůj čas ve stájích a na cvičišti. A pak přišel pád. Sylva má pocit, že ztratila všechno: Viktora, koně, rodeo a – část končetiny.


Francková Zuzana: Sandra
229 Kč

185 Kč

Příběh patnáctileté Sandry se odehrává o prázdninách. Sandra v tomto období mění své chování od odmlouvající puberťačky k vnímající dívce. Na její proměnu má velký vliv objevení maminčiných písemností o její adopci.


Komendová Jitka: Láska na prodej
219 Kč

177 Kč

Se sedmnáctiletou Eliškou život najednou pořádně zatočí. Bezstarostné mládí končí. Rodiče se rozcházejí a Eliška zůstává sama s matkou, která utápí svůj žal v alkoholu.


Martišková Petra: Sázka na lásku
229 Kč

185 Kč

Žít v penzionu se jednomu může zdát jako prima dovolená, ale sedmnáctiletá Heidi o tom ví své. Celé dny kmitá kolem hostů, pomáhá s provozem a o nějakém společenském životě nebo snad lásce si může nechat leda tak zdát.


Piloušková Irena: Hvězdy s nadějí
199 Kč

161 Kč

Být kráskou číslo jedna, chodit s frajerem školy, mít bohaté rodiče, být dobrou studentkou bez přílišných domácích příprav. Kdo by si tohle nepřál? V životě čtrnáctileté Jany bohužel není ani jedno.


Stínil Luděk: Nezapomeň na mě
229 Kč

185 Kč

Láska a nenávist jdou spolu často ruku v ruce. Osudy několika mladých lidí – Ondry, Sama, Bereniky, Kamily a dalších – vygradují během jediného týdne v nečekané a šokující finále.


Symerová Martina: Angela
200 Kč

162 Kč

Děj knihy nás zavádí ze všední Paříže mezi prosluněné pláže a luxusní hotely Azurového pobřeží.