Počet nalezených produktů: 36

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Emerson Marcus: Deník nindži ze šestky
199 Kč

161 Kč

Jmenuju se Chase Cooper a jsem nindža ze šesté třídy. Dneska jsem první den v nové škole, kde znám jenom svoji sestřenici Zoe (která je ale ve srovnání se mnou možná až moc oblíbená).


Emerson Marcus: Deník nindži ze šestky 4 - Šach mat
199 Kč

161 Kč

Jmenuju se Chase Cooper a tohle je můj čtvrtý deník nindži ze šestky. Od mého posledního zápisu uběhlo několik týdnů, ale na mojí škole nebývá klid dlouho. Blíží se vědecký veletrh a všichni makají jako o život, aby svoje projekty dokončili včas.


Greenwald Tommy: Charlie Joe Jackson radí: Stop čtení
249 Kč

201 Kč

Na světě snad neexistuje člověk, který by se vyhýbal čtení víc než Charlie Joe Jackson. A prozatím se mu dařilo procházet životem, aniž by přečetl jedinou knížku od začátku do konce.


Horowitz Anthony: Zapomnění - Síla Pětice 5
299 Kč

242 Kč

Síla Pětice pokračuje… Strážci brány – Matt, Pedro, Scott, Jamie a Scarlett – uprchnou z Hongkongu, ale jsou roztroušeni po nepřátelském, nebezpečném světě. Aby se sešli a mohli naplánovat další postup, musejí překonat nejrůznější překážky.


Leavittová Lindsey: Princezna k pronajmutí
249 Kč

201 Kč

Když čtrnáctiletou Desi Bascombovou objeví elitní agentura Façade – poskytující dvojníky členům královských rodin – její fádní život se v mžiku stane naprosto senzačním.


Leavittová Lindsey: Sbohem, princové!
249 Kč

201 Kč

Desi Bascombová se díky svým mimořádným magickým schopnostem a nadání poradit si s každým problémem stala miláčkem agentury Façade. Je vůbec nejmladší dívkou, co kdy postoupila na úroveň tři a získala místo stálé dvojnice princezny.


Limb Sue: Dívka, 16 - Bombastický večírek
199 Kč

161 Kč

Fred už definitivně chodí s Jodií, což je pro Jess hotová katastrofa. Ale život jde dál, a tak když maminka s babičkou odjedou na víkend do Birminghamu za nemocnou pratetou, Jess využije příležitosti a pozve si domů pár přátel.


Meres Jonathan: Svět podle Norma 4 - Může vyžadovat baterie
249 Kč

201 Kč

Seznamte se s Normem, patrně posledním klukem na planetě, který ještě nemá iPad. Což je do nebe volající nespravedlnost! Horší je snad už jen to, že aby ho Norm nakonec přece jen dostal, bude patrně muset PRACOVAT!


Meres Jonathan: Svět podle Norma 5 - Může být nakažlivé
249 Kč

201 Kč

Když se ráno probudíte a zjistíte, že máte v uchu kus cukrové kukuřice, hned je vám jasné, že před vámi je další den blbec. Ne že by to Normovi nebylo jasné i bez kukuřice, protože poslední dobou si u něj takové dny podávají dveře.


Preller James: Hororové příběhy 1 - Děsu plný dům
199 Kč

161 Kč

Seznamte se s Liamem Finnem, který se právě se svým otcem a sestrou přestěhoval do nového domu. Avšak i když tento starý dům vypadá prázdný, není. Je tu Krvavá Mary – byla vyvolaná ze smrti a teď umírá touhou mluvit.


Preller James: Hororové příběhy 2 - Křič! Křič! Křič!
199 Kč

161 Kč

Křič! Křič! Křič! Vítejte. Posaďte se a pořádně se připoutejte. Budeme vám vyprávět příběh. Ale dejte si pozor. Není to jen tak lecjaký příběh. Je to hororový příběh. Seznamte se Samantou Carverovou, obyčejnou holkou s neobyčejným lístkem v kapse.


Preller James: Hororové příběhy 3 - Dobrou noc, zombie
199 Kč

161 Kč

Dobrou noc, zombie Vítejte. Posaďte se. Nevšímejte si potácejících se nemrtvých venku. Nechte nás vyprávět vám příběh. Ale dejte si pozor. Dobrou noc, zombie není jen tak lecjaký příběh. Je to děsivý příběh.


Wilsonová Jacqueline: Diamantové holky
249 Kč

201 Kč

Další průřez skutečným životem – navrch drsným a uvnitř vášnivě vřelým – pro „náctileté“ čtenářky od oblíbené britské autorky Jacqueline Wilsonové.

„Jste moje milovaný Diamantový holky,“ řekla máma.


Wilsonová Jacqueline: Hvězdička
249 Kč

201 Kč

Elvíra nebyla odjakživa hvězda. Narodila se rodičům, kteří neměli ani vindru a kteří toužili mít kluka. Jenže se narodila drobná křehounká holčička – a to pro ně bylo hořké zklamání.


Wilsonová Jacqueline: Lízinka
249 Kč

201 Kč

Píše se rok 1953 – rok, kdy má být Alžběta korunována královnou Anglie. Elsie se nemůže dočkat, až se svou milovanou babičkou pojede do Londýna na oslavu korunovačního dne. Vtom je však zasáhne tragédie.


Wilsonová Jacqueline: Motýlí klub
249 Kč

201 Kč

Ačkoli je Tina trojče, liší se od svých dvou sester skoro ve všem – i v tom, že v ničem není tak dobrá jako Phil a Maddie. Ty se však naštěstí o Tinu starají a pomáhají jí.


Wilsonová Jacqueline: Narozeniny
199 Kč

161 Kč

Daisy chodí do nové školy. Většina spolužaček se k ní chová hezky, až na namyšlenou Carmen, která ráda poroučí druhým. Udržet si ji na své straně jako kamarádku je pěkná fuška, ale pořád je to lepší, než ji mít jako úhlavního nepřítele.


Wilsonová Jacqueline: Nečekané prázdniny
269 Kč

218 Kč

Může jedno evakuované děcko najít místo, kam by mohlo patřit?

Je září 1939 a Londýn se připravuje na druhou světovou válku. Začínají se narychlo stavět protiletecké kryty a lidé si musejí zatemnit okna.


Wilsonová Jacqueline: První láska
229 Kč

185 Kč

Devět důvodů, proč si přečíst tuhle knížku:

  1. Je o třech holkách, které chodí do devítky.
  2. Můžete se dozvědět spoustu mých tajemství. (Já se jmenuju Sally.)
  3. Totéž platí o mé nejlepší kamarádce Nadě.

4.


Wilsonová Jacqueline: První nástrahy
229 Kč

185 Kč

Příhody sympatické Sally Třetí díl povzbudivého čtení pro -náctileté dívky. V devět večer nejpozději musím být doma. Táta si myslí, že po deváté je to pro samotnou holku venku NEBEZPEČNÉ.


Wilsonová Jacqueline: První slzy
229 Kč

185 Kč

Sally, Magda a Naďa jsou tu zase Poslední díl volné série čtyř románů pro -náctileté čtenářky. Sallyin slibný románek s Russellem hrozí ztroskotáním. Magdě puká srdce žalem nad zemřelým křečkem (ačkoli nikdo nevěděl, že vůbec nějakého má!).


Wilsonová Jacqueline: První starosti
229 Kč

185 Kč

Líbí se vám, jak vypadáte? Já vypadám příšerně – jsem odporně a nechutně TLUSTÁ. Moje kamarádky Magda a Naďa si myslí, že jsem blázen – protože samy takovéhle starosti nemají. Magda je úžasná kočka a Naďa vypadá jako modelka.


Wilsonová Jacqueline: Sladké časy
269 Kč

218 Kč

Opal Plumsteadová možná není žádná krasavice, ale zato je velmi inteligentní. Je stipendistkou na soukromé střední škole a sní o studiu na univerzitě. Její sny se však náhle rozplynou, když jejího otce zavřou do vězení.


Wilsonová Jacqueline: Slavná hvězda
199 Kč

161 Kč

Život v hotelu Royal – zchátralém laciném hotelu pro rodiny bez domova – není pro desetiletou Elsu a její rodinu žádná legrace.


Wilsonová Jacqueline: Čtyřlístek pro štěstí
249 Kč

201 Kč

Clover Moonová žije v jedné špinavé zchátralé uličce viktoriánského Londýna. V jejich domku s ní bydlí ještě šest mladších sourozenců, unavený otec a jeho samolibá a panovačná druhá žena.


Wilsonová Jacqueline: Vánoční překvapení
249 Kč

189 Kč

Novinka

Hetty Featherová a zimní svátky

V nalezinci se slaví Vánoce a Hetty Featherová dostane nečekaný dárek. Její radost však vyvolá žárlivost, která přeroste do maléru.


Wilsonová Jacqueline: Vzdušné zámky
249 Kč

201 Kč

Konec dobrý, všechno dobré Naděje umírá poslední Odvážnému štěstí přeje

Londýn 1876 Hetty Featherová je ještě docela malé miminko, když ji její zoufalá matka odloží do nalezince.