Počet nalezených produktů: 12

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

de La Fontaine Jean: La Fontaine - Bajky výběr
299 Kč

242 Kč

Výběr bajek slavného francouzského autora, jehož verše mají švih i vtip, a v každé bajce dovedou překavpit svou chytrostí a tím, jak přiléhavě líčí pinožení lidské rasy, byť je v nich přioděna do škrabošek říše zvířat.


Hodkin Michelle: Proměna Mary Dyerové
299 Kč

242 Kč

Věřila, že před svou minulostí dokáže utéct. Nedokáže. Věřila, že všechny její problémy jsou jen výplodem její mysli. Nejsou. Nevěřila, že po tom všem, čím si prošla, před ní kluk, kterého miluje, ještě něco tají. Mýlila se.


Hodkin Michelle: Prozření Mary Dyerové
299 Kč

242 Kč

Když se Mara Dyerová probudí jednoho dne v nemocnici a vůbec netuší, jak se tam dostala, má pocit, že život už nemůže být podivnější. Může. Věří, že za nehodou, při které zemřeli její přátelé, musí být něco víc. Nemýlí se.


McDonaldová Megan: Nela Náladová 2 - Sláva Nele Náladové!
199 Kč

161 Kč

Marná sláva, je tu další Nela Náladová! Mizerná nálada, dobrá nálada… Nela Náladová je na nálady mistr! Právě teď se potýká s žárlivou – žárlí na Žanetku Pěnkavovou, které otiskli podobiznu na titulní stránce novin.


McDonaldová Megan: Nela Náladová 3 - Zachraňuje svět
199 Kč

161 Kč

Kam by se svět řítil, nebýt Nely Náladové? Když se Nela dozví o ničení deštných pralesů, okamžitě má náladu dostat planetu do formy. Někdo Zemi zachránit musí a ona je na takový úkol ten nejlepší kandidát! Těšte se na další příběh Nely Náladové!


McDonaldová Megan: Nela Náladová 4 - Předvídá budoucnost
199 Kč

161 Kč

Nálady Nely Náladové jsou v každé situaci jiné. Teď o tom může všechny přesvědčit díky jejímu náladovému prstenu! Ten má totiž superzvláštní moc, díky níž Nelu přepadla předvídací nálada.


Solomons David: Moje tělocvikářka je vládkyní mimozemšťanů
269 Kč

218 Kč

Zack a Lara mají superschopnosti. Luke má nové boty a pořádný vztek. Je mu jasné, že na zeměkouli se chystají zaútočit mimozemšťané, přestrojení za učitelky tělocviku. Ale poslouchá ho někdo? Ne. Vypadá to, že svět bude muset zachránit sám.


Stewart Trenton Lee: Tajemné bratrstvo pana Benedikta
299 Kč

242 Kč

„JSI NADANÉ DÍTĚ A CHCEŠ VYUŽÍT JEDINEČNÉ PŘÍLEŽITOSTI?" – Na tento inzerát v novinách se přihlásí desítky dětí. Musejí složit několik tajemných a zapeklitých zkoušek. (A ty, milý čtenáři, si svou bystrost můžeš vyzkoušet s nimi.