Disney Walt: Violetta - Tajný deník Violetty - 3 roky spolu
79 Kč 67 Kč

Nová knížka Violetta: Můj deník, tři roky spolu je inspirovaná třetí sezónou televizního seriálu a podrobně probírá vztahy a témata, o kterých se ještě nevyprávělo. Těšte se na zábavný sled nedorozumění, vzpomínek, úsměvů a sem tam nějakých slz.

Bell P. G.: Vlak do zázračných světů - Prokletá zásilka
299 Kč 252 Kč

Naskočte do kouzelného vlaku a přesvědčte se, že nic není nemožné.

Když uprostřed noci zastaví v obýváku jednoho spícího domu kouzelný expres, jedenáctiletá Suzy naskočí na palubu a vyrazí za dobrodružstvím.

Stoessel Martina: Říkejte mi Tini - Moje kniha
299 Kč 252 Kč

V této knize se o Tini dozvíte všechno. Chtěla ji pro vás napsat, protože ví, že nás všechny pojí výjimečné pouto. Snažila se vám otevřít své srdce a prozradit na sebe trochu víc.

Arnold Nick: Děsivá věda - Protivná příroda
169 Kč 142 Kč

O čem se vám učitelé neodvažují říct!

Vtáhneme vás přímo do nemilosrdného světa zvířat plného nástrah a nebezpečí. Nechybějí ani obvyklé bláznivé vtipy, záludné kvízy a zajímavosti, o kterých jste neměli ani zdání. Věda nikdy nebyla děsivější…

Braswell Liz: Disney - Co kdyby... Starý jako čas sám
349 Kč 294 Kč

Novinka

Belle ztratila svou matku, když byla ještě malá. Žije jen s otcem v chudém provinčním městečku, ze kterého touží uniknout a objevovat svět. Pak se Belle stane zajatkyní hrozivého a zlostného Zvířete a všechny ostatní starosti musí odsunout stranou.

de Castell Sebastien: Divotvůrce
299 Kč 252 Kč

Magie je zrádná hra! První díl napínavé fantasy série.

Divotvůrce Magie je zrádná hra. Kellen je pouze několik okamžiků od svého prvního magického souboje a čtyř zkoušek, které z něj mají udělat divotvůrce.

de Castell Sebastien: Divotvůrce 2 - Černé znamení
299 Kč 252 Kč

Druhý díl světově úspěšné fantasy série Divotvůrce.

Kellen opustil lid Jan'Tepu a v šestnácti letech se stal psancem. Teď se musí víc než kdy jindy spoléhat na svůj důvtip, aby přežil v zemi Sedmi písků.

de Castell Sebastien: Divotvůrce 4 - Spoutávač
349 Kč 294 Kč

Čtvrtý výlet do fantastického světa přeludů a stínů“

Kellen a jeho vražedný kočkoveverčák Reichis jsou sami na cestě a pátrají po tajemném mnišském klášteře známém jako Ebenové opatství.

Disney Walt: Violetta - Kniha módy
299 Kč 252 Kč

Užijte si módu s hlavními postavami s Violettou! Staňte se opravdovou stylistkou a oblékněte postavy svého oblíbeného seriálu.

Disney Walt: Violetta - Příběh jednoho úspěchu
59 Kč 49 Kč

Hrdinové seriálu Violetta se představují prostřednictvím příběhů, zajímavostí a exkluzivních fotek. Mezi sny a hudbou, láskou a přátelstvím. Hrdinové seriálu Violetta se představují prostřednictvím příběhů, zajímavostí a exkluzivních fotek.

Disney Walt: Violetta - Tajný deník Violetty - Nová sezóna
299 Kč 252 Kč

V knížce Tajný deník Violetty. Nová sezóna o sobě vypráví už dospělejší Violetta. Je rozhodnější a víc si uvědomuje svoje kvality. Srdce má ale stále nerozhodné a je zamilovaná hlavně do života. Tak to je Violetta. A tohle je její deník.

Garberová Stephanie: Caraval
299 Kč 252 Kč

Než vstoupíte do světa Caravalu, mějte na paměti, že je to jen hra.

Ať už jste o Caravalu slyšeli cokoli, určitě se to nevyrovná realitě. Je to víc než hra! Je to magie. Scarlett vždy toužila Caraval zažít a letos dostala pozvánku.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: