Fischerová Viola: Co vyprávěla Dlouhá chvíle

Fischerová Viola: Co vyprávěla Dlouhá chvíle


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Nemocný Jakub měl doma v posteli dlouhou chvíli a třeskutě se nudil… Nudil se tak, že očima skoro posouval ručičky hodin, aby čas rychleji ubíhal a maminka se už konečně vrátila z práce domů. Celý popis

335
398 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
335 Kč
Skladem u partnera 5 kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100000534034

Popis

Popis produktu

Nemocný Jakub měl doma v posteli dlouhou chvíli a třeskutě se nudil… Nudil se tak, že očima skoro posouval ručičky hodin, aby čas rychleji ubíhal a maminka se už konečně vrátila z práce domů. A vtom se mu jeho dlouhá chvíle zhmotnila – zničehonic se vysoukala z ciferníku hodin na stěně… A protože dlouhá chvíle se nejlíp krátí vyprávěním, pustila se do toho. A jak ta uměla vyprávět!

Viola Fischerová napsala tuto prvotinu již jako velmi uznávaná básnířka. Její vyprávění nás zavede do africké pouště, do pralesa, do cirkusu i do domu, v němž je možno si hrát v ještě menším domečku. Violiny příběhy vycházejí z pohádkové fantazie, ale je v nich mnoho z toho, po čem toužíme i v našem všedním životě; po lásce, spravedlnosti, dobrodružství, ale třeba i po umění. Vyprávění Dlouhé chvíle doprovázejí snové obrázky Jana Híska, které jako by se z pohádek vynořovaly lehce, lehounce, a snad ještě ze vzdálenějších pohádkových končin… Ale nemylte se, jsou vytvořeny velmi obtížnou technikou, které říkáme mezzotinta a která je v ilustrovaných knížkách spíše výjimečná. Autor pečlivě a dlouze vyrývá obrázek do vyhlazené měděné desky a k vám se dostane jeho otisk, anebo jinak – záblesk grafikovy fantazie. A obojím, vyprávěním i obrazy, se můžete nechat unášet do pohádkového světa.

  • počet stran: 92
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 11.5.2016
  • šířka: 215mm
  • výška: 12mm
  • hmotnost: 450g
  • ISBN: 978–80–87596–04–3

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Fischerová Viola
Typ(vazba) Knihy - vázané
Vydavatel Meander
Jazyk česky
Knižní série Array
Knižní edice Modrý slon