Martinková Jana MUDr.: Mlynařík Jiřík

Značka: Náš kód: 100002229920
 Martinková Jana MUDr.: Mlynařík Jiřík

Partnerský prodej

Martinková Jana MUDr.: Mlynařík Jiřík

Ten nejfantastičtější příběh…….je skutečný příběh přírody! Jde o příběh mlynaříka od vylíhnutí až do doby, kdy sám zahnízdí. Od chvíle, kdy se Mlynařík Jiřík narodil, můžeme se dívat na svět jeho očima. Celý popis

153

153 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 189 Kč, Ušetříte 36 Kč (19 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Ten nejfantastičtější příběh…….je skutečný příběh přírody!

Jde o příběh mlynaříka od vylíhnutí až do doby, kdy sám zahnízdí. Od chvíle, kdy se Mlynařík Jiřík narodil, můžeme se dívat na svět jeho očima. Nakoukneme dovnitř hnízda, prožijeme s ním první letecké pokusy. A protože se tenhle ptáček narodil náramně zvědavý, objevuje pro nás celý svět a prožívá velká dobrodružství….

Autorka napsala tuto knihu s dostatečnou mírou odborné fundovanosti i schopnosti se nepodbízet čtenáři.

Chtít ještě vnímat krásu živé přírody a zvířat v ní nejen jako těch využívaných a používaných, ale jako součást našich vlastních životů, jeví se už opravdu jako „nadstandard.“ A přece jde o podstatnou součást našich osudů, nemají-li být jen úprkem ke konci. Tohle všechno si možná dospělý čtenář Mlynaříčka, naštěstí, uvědomí. A bude-li jej pak číst, nebo s tímto vědomím daruje malému čtenáři, bude to dobrý a moc prospěšný krok.

I proto, že tahle knížka, v níž i ilustrace jsou dílem autorky, vypráví svůj příběh nejen jako osud malého opeřence v kontextu velkého životaběhu přírody, ale je i pohledem „do zpětného zrcátka“ – chování nás, lidí.

  • počet stran: 100
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.4.2008
  • šířka: 167mm
  • výška: 10mm
  • hmotnost: 352g
  • ISBN: 978–80–86912–21–9

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Martinková Jana MUDr.
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Krigl