Mull Brandon: Spirit Animals 8 - Příběhy Velkých strážců

Značka: Náš kód: 100000803003
 Mull Brandon: Spirit Animals 8 - Příběhy Velkých strážců

Partnerský prodej

Mull Brandon: Spirit Animals 8 - Příběhy Velkých strážců

Bonusový díl oblíbené fantasy série. V Erdasu se vypráví tato legenda… Vlk Brigan, leopardice Uraza, panda Dží a sokolice Essix – čtyři Padlí. Celý popis

209

209 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 249 Kč, Ušetříte 40 Kč (16 %)
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Bonusový díl oblíbené fantasy série.

V Erdasu se vypráví tato legenda… Vlk Brigan, leopardice Uraza, panda Dží a sokolice Essix – čtyři Padlí. Dávno předtím, než přišli na svět jako spirituální zvířata, obývali divoká zákoutí světa jako Velcí strážci, nejmocnější tvorové v Erdasu. Když povstal šílený král, přidali se tito čtyři odvážlivci k armádě lidí a zvířat, která ho měla za úkol porazit. Aby se jim to podařilo, museli zaplatit cenu nejvyšší, obětovat své životy. V této knize najdete jejich dávno zapomenuté příběhy. Dozvíte se o nejodvážnějších činech, jaké kdy Erdas zažil, i o bezohledné zradě, která byla na samém počátku.

  • počet stran: 184
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 10.5.2017
  • šířka: 147mm
  • výška: 20mm
  • hmotnost: 337g
  • ISBN: 978–80–253–3160–6

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Mull Brandon
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Fragment