Novák Jan: Kundera - Český život a doba
798 Kč 663 Kč

Novinka

Jan Novák, proslulý dosud svými povídkovými a románovými opusy, předstupuje nyní před čtenáře s žánrem literární biografie. Centrem jeho pozornosti je Milan Kundera, ve světě dnes asi nejznámější spisovatel s českými kořeny.

Řepka Tomáš: Tomáš Řepka: Deník ze dna
399 Kč 322 Kč

Bývalý fotbalový reprezentant, kapitán Sparty, hráč italské Fiorentiny a anglického West Hamu, legendární obránce Tomáš Řepka vydává svou nejosobnější zpověď.

Šifrin Jiří: Bůh synergie
520 Kč 419 Kč

Kniha odhaluje skutky, život a vládu Josifa Vissarionoviče Stalina, člověka zakydaného hromadou špíny. Součástí jsou úvahy o utajených krocích Stalina a jejich důsledcích a filozofické úvahy.

Třeštík Michael, Třeštík Tomáš: Katka: Příběh narkomanky
299 Kč 252 Kč

Sestupná spirála narkotik, krádeží, prostituce a celkového chátrání. A jenom občasné záblesky odhodlání s drogami skoncovat. Tak vypadala každodenní realita Kateřiny B. v unikátním časosběrném dokumentu Heleny Třeštíkové z roku 2009.

Tomáš Řepka: Tomáš Řepka: Deník ze dna
399 Kč 359 Kč

Novinka

Bývalý fotbalový reprezentant, kapitán Sparty, hráč italské Fiorentiny a anglického West Hamu, legendární obránce Tomáš Řepka vydá svou nejosobnější zpověď.

Kosatík Pavel: Emil Běžec
399 Kč 322 Kč

Chcete vědět, jak žil člověk, který objevil to, pro co byl stvořen, a dělal to? Pokud ano, pak je pro vás odpovědí první ucelený životopis legendárního běžce Emila Zátopka.

Jan Novák: Kundera - Český život a doba
798 Kč 718 Kč

Jan Novák, proslulý dosud svými povídkovými a románovými opusy, předstupuje nyní před čtenáře s žánrem literární biografie. Centrem jeho pozornosti je Milan Kundera, ve světě dnes asi nejznámější spisovatel s českými kořeny.

Chang Jung: Divoké labutě
499 Kč 399 Kč

Není divu, že nesmírně poutavá autobiografická kniha čínské autorky, žijící od roku 1978 ve Velké Británii, se po vydání v její nové vlasti a v USA okamžitě stala bestsellerem — v díle se totiž velmi šťastně snoubí solidní, věcné vylíčení historie Čí

Hanuš Kuchařová Anna: Od slackline k tiché radosti
498 Kč 402 Kč

Vyprávění nejznámější české slacklinerky, která chodila kilometr nad zemí na čtyřech kontinentech.

Opustila práci architektky, aby se stala profesionální provazochodkyní. Láska a touha ji ženou do prvních rozechvělých krůčků vysoko nad zemí.

Přátelé
349 Kč 314 Kč

Šest přátel, kteří se stali rodinou. Televizní show, která se stala fenoménem. Dnes jsou Přátelé braní jako ikony 90. let, ale když v roce 1994 začínali, nikoho nenapadlo, že by se tohle mohlo stát.

Jiří Tichota: Spirituál kvintet
690 Kč 621 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Spirituál kvintet patřil po šedesát let mezi nejvýraznější hlasy české hudební scény. Jeho písně zněly nejen z pódií koncertních sálů, ale i od táborových ohňů či z balkónu Melantrichu během sametové revoluce.

Czendlik Zbigniew, Zahradníková Markéta: Postel, hospoda, kostel
298 Kč 241 Kč

Není kněz jako kněz – Zbygniew Czendlik je toho skvělým důkazem. Studium Bible je podle něj nuda, nerad zpovídá své farníky, a chce-li někdo pokřtít, dlouho ho odrazuje. Miluje ženy, rád si pochutná na dobré whisky, v hospodě je jako doma.

Shone Tom: Tarantino - Retrospektiva
799 Kč 679 Kč

Quentin Tarantino se narodil se v Knoxville, Tennessee, v roce 1963. V dětství strávil mnoho sobotních večerů tím, že svou maminku doprovázel do kina, což v něm zažehlo lásku k filmu, která mu vydržela celý život.

Červinková Radka: Dan Horyna - Přežil jsem sám sebe
249 Kč 212 Kč

Unikátní vzpomínky legendárního zpěváka a uznávaného existenciálního psychoterapeuta.

Dan Horyna – rocková legenda osmdesátých let s neodmyslitelnou přezdívkou Zeppelin. Frontman metalové kapely Vitacit a Merlin.

Jaroš Martin: Karlos Vémola - Zrození Terminátora
399 Kč 322 Kč

Karlos Vémola je hlavním hrdinou nového, strhujícího thrilleru, který zachytává skutečné události z jeho života nabitého vzrušujícími peripetiemi. V napínavém příběhu se čtenář setká s řadou reálných, ale i fiktivních postav a událostí.

Landa Daniel: Daniel Landa - Všeník
379 Kč 306 Kč

První vydání knižního debutu osobitého umělce DANIELA LANDY s názvem VŠENÍK bylo koncem loňského vyprodáno během pár týdnů. Titul nyní přichází do prodeje ve výpravnějším NOVÉM VYDÁNÍ s barevnými fotografiemi a novou grafickou úpravou.

Ehrenbergerovy Lucie a Nikole: A Cup of Style - Deset let se ségrou
329 Kč 266 Kč

Lucie a Nicole odjakživa dělají všechno spolu. Jsou to ségry a nejlepší kámošky. Jejich blog A Cup of Style nedávno oslavil deset let a k té příležitosti se nám o něm rozhodly vyprávět. Jak je vlastně napadlo blog založit? Jaké byly začátky?

Walter Isaacson: Inovátoři
499 Kč 449 Kč

V roce 2011 se z Isaacsonova převratného životopisu zakladatele Applu Steva Jobse stal globální fenomén a jedna z nejprodávanějších knih literatury faktu všech dob. Nyní Walter Isaacson přichází s příběhem lidí, kteří nástup Jobse a digitálního věku umožnili.

Walter Isaacson: Steve Jobs
499 Kč 449 Kč

Jeden z největších vizionářů a z nejúspěšnějších manažerů současnosti Steve Jobs splupracoval právě na tomto životopisu, ale výslednou podobu nijak necenzuroval. Je tam úplně všechno.

Aleš Palán: Návrat do divočiny
497 Kč 447 Kč

V knize Raději zešílet v divočině přinesl spisovatel Aleš Palán rozhovory s šumavskými samotáři. Zaznamenal jedinečné příběhy lidí, kteří žijí skryti v maringotkách a na horských samotách, někteří zcela bez identity.

kol.: Můj otec Kamil Lhoták
490 Kč 441 Kč

Kniha líčí život malíře Kamila Lhotáka, tak jak se jevil jeho synovi Kamilu Lhotákovi ml..

Antonín Cekota: Geniální podnikatel Tomáš Baťa
399 Kč 359 Kč

Publikace představuje autobiografii Tomáše Bati, autorem publikace je Antonín Cekota – blízký přítel Tomáše Bati a šéfredaktor někdejšího tisku firmy Baťa. Kniha nabízí mnohé doposud nepublikované informace, které zažil s Tomášem Baťou pouze Antonín Cekota.

Megan Hess: Coco Chanel
399 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jen málo osobností historie módy o sobě může tvrdit, že jsou stejně vlivní, jako byla Coco Chanel. Od skromných začátků přes mnohé trápení, které na ni v životě čekalo, je její příběh příběhem síly, odhodlání a kreativní vize.

Phil Collins: Ještě žiju - Autobiografie
399 Kč 359 Kč

Kniha Ještě žiju je Collinsova otevřená, zábavná a nijak nepřibarvená zpověď: sága o skládání a koncertování, vrcholech i pádech, manželstvích a rozvodech, o cestě vzhůru i dopadu až na dno – do čela hitparád i na titulní stránky bulváru.

Roberts Chris: Michael Jackson
499 Kč 403 Kč

Michael Jackson zůstává i deset let po své smrti jedním z nejpopulárnějších a zároveň nejkontroverznějších zpěváků.

Helena Epsteinová: O čem se nemluví
365 Kč 328 Kč

Memoáry americké novinářky a spisovatelky Helen Epstein odhalují intimní tajemství v kontextu dramatické českožidovské minulosti rodičů a amerických poměrů. Hledání tajemství, které autorka tuší, že se odehrálo v jejím dětství a ovlivnilo ji na celý život.

Jan Mikolášek: Paměti přírodního léčitele
349 Kč 314 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Slavný léčitel vypráví poutavou formou svůj strhující životní příběh. Bylinář Jan Mikolášek (1889–1973) zažil lesk i bídu rakouské monarchie, pracoval ve službách arcivévody Ferdinanda d’Este a okusil frontové zákopy první světové války.

Jozef Banáš: Prorazím - Štefánik Muž železné vůle
350 Kč 315 Kč

Štefánik byl velikán nejen pro Slováky, ale i pro Čechy a Francouze. Patří do prvých řad Slováků, kteří si zaslouží náš obdiv. Virtuóz života i smrti, skvostný příklad muže v každém činu překonávajícího sebe samého.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Knihy biografie.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Knihy biografie výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Knihy biografie akce.