Počet nalezených produktů: 1193

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Orr Bobby: Orr - Můj příběh
98 Kč

79 Kč

Legenda hokejového světa, Bobby Orr, konečně prolomil celoživotní mlčení a napsal memoáry, které jsou stejně unikátní jako on sám.


100 ilustrátorů
1 999 Kč

1 614 Kč
+ doprava zdarma

V knize jsou soustředěny nejpozoruhodnější práce z oblasti současné ilustrace. Editor shromáždil fascinující směsici dlouho zavedených jmen a nováčků, používajících širokou škálu technik.


Abécassis Éliette: Tajemství doktora Freuda
229 Kč

195 Kč

Román známé francouzské spisovatelky zpracovává poslední období života Sigmunda Freuda ve Vídni, kde se pod vlivem nacistů rozšiřuje antisemitismus.


Abdi Hawa: Nevzdávat se naděje
299 Kč

242 Kč

Kniha je strhující autobiografií somálské gynekoložky Hawy Abdiové, angažující se v hnutí za lidská práva a nominované na Nobelovu cenu míru. Zároveň je autentickým obrazem smutného osudu a tragického stavu současné somálské společnosti.


Ackermanová Diane: Úkryt v zoo - Skutečný příběh z válečné Varšavy
349 Kč

282 Kč

Skutečný příběh ředitele varšavské zoologické zahrady Jana Żabińského a jeho ženy Antoniny, kteří po vybombardování zoo během invaze Němců do Polska v roce 1939 využili zájem nacistů o zvířata a zachránili tak přes tři stovky Židů.


Šafránková Ivana: Šumavští muzikanti ve vzpomínkách Karla Polaty
220 Kč

178 Kč

Muzikantské příběhy, které se mezi muzikanty dlouhá léta tradovaly, ale až na malé výjimky nebyly nikdy zaznamenány, tudíž ani publikovány. Příběhy z domova i z daleké ciziny, v níž se šumavští muzikanti často uplatňovali u cirkusů zvučných jmen.


al-Ahdalová Nada, al-Salamíová Chadídža: Ranní rosa
179 Kč

145 Kč

Skutečný příběh popisuje osud jemenské dívky, kterou rodiče z finančních důvodů chtěli v jejích jedenácti letech provdat za staršího zámožného Saúda, aby si pomohli z finanční tísně.


Aldridge Alan: The Beatles v písních a obrazech
599 Kč

484 Kč

Do rukou se vám dostává rozšířené vydání bez nadsázky kultovní knihy o hudební skupině The Beatles, která se stala v době svého prvního českého vydání v roce 1969 doslova biblí fanoušků této skupiny.


Ali Sameen: Jizvy na duši
279 Kč

226 Kč

Sameem Ali rodiče opustili a vyrůstala v dětském domově. Když se sedmiletá dívenka dozví, že si ji chtějí vzít zpátky, nemůže se dočkat. Ale čeká ji jen návrat do špinavého domu a nekonečné domácí práce.


Aljochinová Marija: Riot Days - Dva roky v ruském vězení
263 Kč

213 Kč

Ráno se Filip díval na pohádky. „Za chvilku budu zpátky,“ řekla jsem. Vzala jsem si kabelku. Byly mu čtyři. Za tři měsíce mu mělo být pět. „Za chvilku budu zpátky,“ řekla jsem znovu a zamkla za sebou. Vrátila jsem se o dva roky později.


Allilujeva Světlana: Paměti Stalinovy dcery
189 Kč

153 Kč

Paměti Stalinovy dcery jsou vyznáním, skládáním účtů a vzpomínkami současně – jak ona samotná říká „pestrými, neuspořádanými portréty, skicami, životopisy, láskou, přirozenosti, všeobecně významnými událostmi i dílčími reflexemi.


Amy Winehouse - Hlas, který nikdy nebude zapomenut + DVD
699 Kč

595 Kč

Knihy z edice Ikony vzdávají hold zesnulým osobnostem moderní hudební scény, jejichž životní a umělecká dráha je představena pomocí poutavých textů ve formě reportáže, množství fotografií i krátkého dokumentu na přiloženém DVD.


Ancelotti Carlo: Klidné vedení
349 Kč

282 Kč

Vítězná srdce, vítězné mysli a zápasy

Carlo Ancelotti je jeden z nejlepších fotbalových trenérů historie, o čemž svědčí například pět trofejí Ligy mistrů.


Anderle Jiří: Zlatý věk - S Janem Tůmou o životě a díle
269 Kč

218 Kč

Kniha Zlatý věk s podtitulem s Janem Tůmou o životě a díle je záznamem tří setkání malíře a rozhlasového režiséra Jana Tůmy s malířem a grafikem Jiřím Anderlem na výstavě Panoptikum / Cabinet of curiosities v galerii Obecního domu v Praze 2016–2017,


Andrysek Oskar: Memoriae Meae - Životní vzpomínky lékaře
295 Kč

239 Kč

V dnešní době, kdy jsme na jedné straně svědky fascinujících vynálezů a pokroků ve vědě a technice, jsme na druhé straně svědky stále většího vlivu různých šarlatánů na společnost. A nejen u nás, v Česku. Je to fenomén celosvětový.


Anselmová Lisa: Život v Paříži, můj splněný sen
298 Kč

241 Kč

Newyorčanka Lisa žije dlouhá léta v těsném sepětí se svou milovanou, ale svéráznou matkou, která má na dceru velký – možná až moc velký – vliv. Teprve když matka zemře, si Lisa začne uvědomovat, že si vlastně nevybudovala žádný osobní život.


Antošíková Lucie: Z toho co bylo / Zůstává to co bude
269 Kč

218 Kč

Monografie představuje jednu z určujících osobností české literatury od šedesátých let dvacátého století, básníka, literárního kritika, editora, překladatele a pedagoga Antonína Brouska.


Apokalypsa – Hitler-59%
499 Kč

203 Kč

Výprodej

Hitlerova politická kariéra je všeobecně známa. Méně se ví o tom, co jí předcházelo. Jde však o zásadní období pro pochopení toho, jak složitá byla jeho osobnost, a pro zodpovězení zásadní otázky 20. století: Jak se vůbec mohl dostat k moci?


Šarapovová Maria: Nezastavitelná - Autobiografie
328 Kč

265 Kč

Maria Šarapovová, jedna z nejdravějších sportovkyň, přináší okouzlující a upřímný příběh o tom, jak se z ničeho stala tenisovou hvězdou, a vypráví i o neustálém boji o to, aby se udržela na vrcholu.


Assante Ernesto: U2 - Minulost, přítomnost, budoucnost
999 Kč

849 Kč

U2 je hluboce zakořený pojem a tradiční značka. Kniha popisuje vznik této populární irské kapely, první roky, vydání nejpopulárnějších alb, zachycuje nabité stadiony, ale snaží se dívat i do budoucnosti této skupiny.


Axelssonová Majgull: Nejmenuji se Miriam
349 Kč

282 Kč

Z pekla německých koncentráků si nese tajemství, o němž dokáže promluvit až před smrtí. Od autorky bestselleru DUBNOVÁ ČARODĚJKA Miriam Adolfsson slaví pětaosmdesáté narozeniny.


Baťa Tomáš: Úvahy a projevy
349 Kč

297 Kč

Kniha, vydaná poprvé roku 1932, obsahuje kompletní soubor písemných projevů, úvah a článků Tomáše Bati, zakladatele obuvnického impéria, jednoho z největších podnikatelů své doby, jehož inovace v oblasti managementu a marketingu se užívají dodnes.


Bader Hanuš: Přežil jsem to
249 Kč

209 Kč

Paměti muže, do jehož života tragicky zasáhla okupace

„Už je to dávno a všechno se to zdá být strašně daleko. Stojím mlčky, nořím se do myšlenek před náhrobním kamenem se jménem Inge Bader a snažím se vzpomenout, jak všechno začalo.


Badmannová Natascha: Královna triatlonu - 9 hodin ke slávě
279 Kč

226 Kč

Královna triatlonu o cestě za vítězstvím a novým životem Než se na triatlonové scéně objevila Chrissie Wellingtonová, vládla tomuto odvětví jiná žena – Natascha Badmannová, skutečná první dáma ironmanu.


Banksová Jane: Lásky Napoleona Bonaparta
229 Kč

185 Kč

Román Vás provede životem jednoho z nejuznávanějších vojenských stratégů všech dob Napoleona Bonaparta, a to od jeho narození ve zchudlé šlechtické rodině až po jeho skon ve vyhnanství.


Barker Alan: Stíny terorismu
295 Kč

239 Kč

Tuto knihu si určitě nebudou chtít přečíst vládcové z Downing Street a představitelé Ministerstva pro Severní Irsko. Je to příběh o odvaze v zemi, kde se střílí, kde vládne zrada a politické pletichy.


Barnouw David, van der Stroom Gerrold: Kdo udal Anne Frankovou?
295 Kč

239 Kč

Anne Franková se stala pro mnohé symbolem židovského utrpení během druhé světové války. Nevinné židovské děvče, které přišlo o život stejně jako miliony dalších Židů v této smutné kapitole světových dějin.


Barrymore Drew: Divoký květ
359 Kč

289 Kč

Oceňovaná herečka Drew Barrymore se v knize Divoký květ dělí o veselé, dojemné i vážné příběhy ze své minulosti i současnosti. Drew čtenářům vypráví například o tom, jak v šesti letech dostala průlomovou roli ve filmu E.T.


Bassonová Mary: Ella a Kandinský
299 Kč

242 Kč

Zakázaná láska, zrod expresionismu a válka…

Během malování na bavorském horském úbočí se mladá Gabriele (Ella) Münterová zamiluje do svého ženatého učitele Vasilije Kandinského.


Baudouinová Croixová Marie: Leonie Martinová - Starší sestra Terezie z Lisieux
249 Kč

201 Kč

Leonie Martinová (1863–1941), starší sestra svaté Terezie z Lisieux (1873–1897), zůstávala dlouho ve stínu svých sester a rodičů. Její život přitom krásně ukazuje, jak Bůh umí proměnit člověka, který je v očích druhých „problém“ či „přítěž“.


Bauer Jan: Ženy z rodu Přemyslovců
269 Kč

218 Kč

Kniha z pera známéh autora Jana Bauera, nám představí osudy matek, dcer, manželek a dalších příslušinc jedné nejvýznamější dynastie české historie. Ženy z dynastie Přemyslovců se trpně nesmířily s údělem a významně zasáhly nejen do dějin naší země.


Bauer Jan: Klasikové v nedbalkách
259 Kč

209 Kč

Slavná jména české kultury 19. století jako Mácha, Tyl, Němcová, Neruda, Aleš nebo Smetana jsou pro mnohé z nás takřka posvátnými nedotknutelnými ikonami. Spisovatel Jan Bauer se na ně pokusil podívat z té druhé stránky.


Bauer Jan: Sláva a pád přemyslovských králů
249 Kč

201 Kč

Přemysl Otakar I., Václav I., Přemysl Otakar II., Václav II. a konečně Václav III., to jsou jména nejslavnějších králů přemyslovské dynastie, kteří byli faktickými budovateli českého státu.