Atlas Teddy, Alson Peter: Atlas - Z Ulice do Ringu: aneb Jak se ze Syna stává Muž

Značka: Náš kód: 100002312512
 Atlas Teddy, Alson Peter: Atlas - Z Ulice do Ringu: aneb Jak se ze Syna stává Muž

Partnerský prodej

Atlas Teddy, Alson Peter: Atlas - Z Ulice do Ringu: aneb Jak se ze Syna stává Muž

„Nikdo z lidí kolem mě pro mě nebyl v životě a při mých životních rozhodnutích důležitější než můj otec. Celý popis

322

322 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 399 Kč, Ušetříte 77 Kč (19 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

„Nikdo z lidí kolem mě pro mě nebyl v životě a při mých životních rozhodnutích důležitější než můj otec.“

Tak začíná autobiografie legendárního trenéra boxu a komentátora Teddyho Atlase, který z rebelského syna lékaře dospěl v muže, který ctí hodnoty a zásady svého otce.

Ve strhujícím vyprávění Atlas vzpomíná na významné momenty svého fascinujícího života – jako mladistvý delikvent na ulicích newyorského Staten Islandu, jako boxer a šampión turnaje Golden Gloves pod vedením slavného trenéra Cuse D’Amata, jako přítel nebezpečného a nepředvídatelného mafiánského vymahače Sammyho „the Bull“ Gravana, který později vypovídal proti zločineckému bossovi Johnovi Gottimu a jako trenér šampiónů a vyzyvatelů, mezi kterými byli mimo jiné čtrnáctiletý Mike Tyson nebo těžká váha Michael Moorer, kterého dovedl k titulu v souboji s Evanderem Holyfieldem.

Stejně poutavé je vyprávění Teddyho Atlase o tom, jak trénoval tanečnici a choreografku Twylu Tharpovou před jejím úspěšným comebackem ve věku dvaačtyřiceti let; o práci s hercem Willemem Dafoem, jehož připravoval na roli boxera v koncentračním táboře ve filmu Vítězství ducha; o své cestě do Polska, kde tvořil choreografii k boxerským scénám z uvedeného filmu; a o vlastním hereckém nasazení ve filmech jako například Boxeři. Při vyprávění o svých zážitcích Atlas odhaluje svou životní filosofii.

Tato kniha je silně inspirující stejně jako Teddy Atlas sám – nenapodobitelný, houževnatý, upřímný a moudrý. A zdaleka není jen o boxu. je to příběh o vůli překonávat překážky, o soucitu se slabšími, o nevšední cti a osobním i profesním triumfu.

  • počet stran: 184
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.11.2011
  • šířka: 169mm
  • výška: 15mm
  • hmotnost: 636g
  • ISBN: 978–80–260–0941–2

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Atlas Teddy, Alson Peter
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel BOXEVENTS s.r.o.