Junek Václav: Nápravník zažitých nepravd (o Václavu Klausovi)

Značka: Náš kód: 100000308189
 Junek Václav: Nápravník zažitých nepravd (o Václavu Klausovi)

Partnerský prodej

Junek Václav: Nápravník zažitých nepravd (o Václavu Klausovi)

NÁPRAVNÍK ZAŽITÝCH OMYLŮ (o Václavu Klausovi) vznikl na základě rozhovorů, které měl jeho autor skvělou možnost vést přímo se stále aktivním prezidentem v rámci návštěv na Hanspaulce přibližně od počátku jara 2014 do konce zimy tohoto roku. Celý popis

243

243 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 299 Kč, Ušetříte 56 Kč (18 %)

Popis

Popis produktu

NÁPRAVNÍK ZAŽITÝCH OMYLŮ (o Václavu Klausovi) vznikl na základě rozhovorů, které měl jeho autor skvělou možnost vést přímo se stále aktivním prezidentem v rámci návštěv na Hanspaulce přibližně od počátku jara 2014 do konce zimy tohoto roku. Jak napovídá už název knihy, využil této jedinečné příležitosti k tomu, aby na jejích stránkách postupně uvedl na pravou míru celou řadu omylů a často i vědomých nepravd, rozšiřovaných o Václavu Klausovi v běhu celých posledních desetiletí.

Přitom rozhodně nejde o vcelku očekávatelný sled prvoplánových tematických dialogů, nýbrž o výjimečné vylíčení skutečného života Václava Klause od dětství přes studentská a první profesní léta, až k roku 1989 a pak i dál, až k jeho prezidentskému úřadu – především z autorova pohledu. Neméně cennou součástí knihy je však nejen další pravdivé vylíčení celé řady s tím se pojících významných epizod celé Klausovy politické i osobní kariéry, ale také reálné přiblížení podobného množství prezidentových počinů a jeho charakterových vlastností tak, jak je Václav Klaus Václavu Junkovi postupně vysvětlil.

Text, faktografie i forma NÁPRAVNÍKU byly Václavem Klausem autorizovány.

  • počet stran: 224
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.5.2015
  • šířka: 164mm
  • výška: 17mm
  • hmotnost: 460g
  • ISBN: 978–80–7376–394–7

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Junek Václav
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Olympia