Macho Milan: Wayne Rooney - Bůh i ďábel

Značka:

Partnerský prodejVýprodej

Macho Milan: Wayne Rooney - Bůh i ďábel

Wayne Rooney je ikona anglického fotbalu a jeden z nejobdivovanějších hráčů planety. Spojuje v sobě fotbalového génia a ďábelskou zarputilost, která ho někdy zavede až za hranice fair play, za což musí pykat. Celý popis

44

44 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 299 Kč, Ušetříte 255 Kč (85 %)

  Náš kód: 100000253500

Popis

Popis produktu

Wayne Rooney je ikona anglického fotbalu a jeden z nejobdivovanějších hráčů planety. Spojuje v sobě fotbalového génia a ďábelskou zarputilost, která ho někdy zavede až za hranice fair play, za což musí pykat.

Rooney vyšel z chudého prostředí liverpoolské periferie a díky své neutuchající houževnatosti dosáhl popularity fotbalistů, jakými byli v Manchesteru United před ním Bobby Charlton, Denis Law, George Best, Eric Cantona nebo David Beckham. S Rudými ďábly, jak se nejslavnějšímu anglickému klubu přezdívá, opakovaně vyhrál Premier League a Ligu mistrů, poznal i slast vítězství na mistrovství světa klubů. V národním mužstvu Anglie poprvé zazářil na Euru 2004 a od té doby je jeho nejsledovanějším hráčem.

Spolu s mapováním fotbalového života Wayna Rooneyho a vztahů k jiným hráčům odkrývá známý autor sportovní literatury Milan Macho také jeho složité soukromí, zvláště slabost pro ženy. Současně umožňuje čtenáři nahlédnout do zákulisí a historie Manchesteru United i celého anglického fotbalu a pochopit trenérskou strategii Sira Alexe Fergusona, dlouholetého manažera klubu.

Biografie Wayna Rooneyho vychází v Česku poprvé.

  • počet stran: 296
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 14.5.2014
  • šířka: 154mm
  • výška: 21mm
  • hmotnost: 494g
  • ISBN: 978–80–87754–40–5

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Macho Milan
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Malý princ