Švrčinová-Cunnings, Mc-Lellan: Bez slitování - Drama rodinné msty

Značka: Náš kód: 100000235065
 Švrčinová-Cunnings, Mc-Lellan: Bez slitování - Drama rodinné msty

Partnerský prodej

Švrčinová-Cunnings, Mc-Lellan: Bez slitování - Drama rodinné msty

Výjimečný příběh skutečného zločinu, který změnil zákon ve prospěch oběti. Zločin chladnokrevně spáchal otec psychopat – na svých, nic netušících dvou dětech. Celý popis

209

209 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 259 Kč, Ušetříte 50 Kč (19 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Výjimečný příběh skutečného zločinu, který změnil zákon ve prospěch oběti. Zločin chladnokrevně spáchal otec psychopat – na svých, nic netušících dvou dětech.

Kniha je dramatickým příběhem rodiny: Rodiče jsou Češi, kteří po sovětské okupaci emigrovali z Československa, v Kanadě se seznámili, vzali a narodily se jim dvě krásné zdravé děti, chlapec Pavlík a holčička Elunka. Zpočátku běžný příběh, avšak zasazený do obtížných podmínek života v emigraci, se postupně rozvíjí v neuvěřitelné rodinné drama.

Matka je nesmírně obětavá, schopná a milující. Otec má zřejmě vrozené předpoklady duševní choroby; po opakované ztrátě zaměstnání již nové nehledá a vinu za svůj neúspěch vytrvale svaluje na své okolí. Narůstá u něj zloba, nenávist, agresivita. Není schopen vytvořit si vztah ke své rodině a postarat se o ni a izoluje se. Ze msty promyslí a spáchá dvojnásobnou brutální vraždu…

Událost ve své době otřásla veřejností nejen v Kanadě, ale i ve Velké Británii a v Západním Německu a vyvolala diskusi a později též úpravy některých právních ustanovení týkajících se pohřešovaných dětí.

Kniha vychází jako 3. svazek edice Victima.

  • počet stran: 264
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.5.2009
  • šířka: 156mm
  • výška: 17mm
  • hmotnost: 956g
  • ISBN: 978–80–7425–002–6

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Švrčinová-Cunnings, Mc-Lellan
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Epocha