Počet nalezených produktů: 903

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Pawlowská Halina: Díky za fíky
299 Kč

252 Kč

Volné pokračování úspěšné knihy Díky za každé nové ráno

Vždycky je lepší milovat než nechat se milovat. O tom je tenhle příběh.


Viewegh Michal: Muž a žena
329 Kč

266 Kč

Nejznámější český spisovatel se ve dvou novelách vrací k tomu, co na něm jeho čtenáři oceňují nejvíce.


Bellová Bianca: Jezero
249 Kč

201 Kč

Příběh ze současnosti starý jako lidstvo samo

Rybářská vesnice někde na konci světa, u jezera, které vysychá a zlověstně vyhrnuje břehy. Muži mají vodku, ženy starosti a děti si škrábou ekzémy. Co má Nami?


Ledecký Jonáš a kolektiv: Kapsy
379 Kč

306 Kč

První komiksové zpracování Povídek z první a druhé kapsy Karla Čapka

Mladý policista se snaží zjistit, jak se to má s tou slavnou i proklínanou intuicí a štěstím. Muž trpící závratí, bude muset čelit vlastním hříchům.


Janečková Klára: Pád do tmy
259 Kč

209 Kč

Tereza Brašová uteče ve svých osmnácti letech z domova, aby se zbavila svého otčíma, který ji léta sexuálně zneužíval.


Nesvadbová Barbara: Momentky
299 Kč

239 Kč

Povídky známé české spisovatelky a novinářky. Momentky zachycují chvíle, kdy se náš život láme; jsou to okamžiky hlubokého štěstí i bolestných ztrát nebo fatálních rozhodnutí. „Jsou chvíle, které zůstanou v hlavě jako v albu. Navždy.


Bolavá Anna: Do tmy
259 Kč

209 Kč

Příběh osamělé, nemocné ženy, která většinu života zasvětila sběru, sušení a odevzdávání léčivých rostlin, má od počátku nádech apokalypsy. Děj se posouvá kupředu pomocí detailně propracovaného „plánu sběru“.


Nepil František: Vánoce mám rád
199 Kč

161 Kč

Všichni ti, kdo se už nemůžou dočkat předvánoční a vánoční nálady spojené s nejkrásnějšími svátky roku, jistě ocení tento výbor z textů Františka Nepila, který obsahuje vánoční fejetony známé z rozhlasových Dobrých jiter, vánoční pohádky z pohádkovýc


Voldánová Jolana: Kafe s Jolanou
349 Kč

297 Kč

Přijměte pozvání na Kafe s Jolanou a s Jiřím Langmajerem, Zdeňkem Svěrákem, Bolkem Polívkou, Ondřejem Sokolem, Ester Ledeckou, Marií Rottrovou, Lucií Bílou a dalšími.


Vacek Eduard: S devianty na věčné časy!
147 Kč

119 Kč

Povídkový triptych Eduarda Vacka o deviantech, deprivantech a vůbec podivných lidech s různými úchylkami uzavírá třetí díl s názvem: „S devianty na věčné časy.“ Předcházely ho dvě knihy: „Mí devianti mi rozumějí“ a „Rozumím svým deviantům“.


Shock Viki: Sněhurka, jakou svět neviděl!
159 Kč

129 Kč

Ve sbírce povídek Sněhurka, jakou svět neviděl! paroduje autor žánry fantasy, sci-fi, horor, slasher, steampunk, detektivku, růžovou knihovnu, ruské byliny, orientální cestopis, pohádky atd.


Šabach Petr: První láska a jiné povídky
225 Kč

182 Kč

Souborem adaptovaných textů Petra Šabacha se edice Adaptovaná česká próza orientuje na současnou českou prózu. Vybraných deset povídek vychází z knih Hovno hoří, Šakalí léta, Babičky a Čtyři muži na vodě.


Adventní čtení IV.
350 Kč

283 Kč

Adventní čtení je ilustrovaná knížka povídek od 24 autorů našich i zahraničních. Povídky jsou zavřené (japonská vazba), musíte každý den adventu odtrhnout proužek po straně a povídku objevit.


Šafář Zdeněk: Apokalypsa Evropy
280 Kč

226 Kč

Normální pražský zimní den, a najednou je všechno jinak. Neznámé záření usmrtilo všechny, kteří nebyli nějak chráněni, a zachránilo se méně než pět procent populace. A to nejen v Praze, ale jak se později ukázalo, i na polovině zeměkoule.


Šafránek Šimon: Fleischerei 36
245 Kč

198 Kč

Román mladého prozaika, autora novely 23. JINDŘICH by rád kreslil komiksy anebo točil filmy, ale místo toho každý den zařizuje, aby mohli kreslit a točit jiní. Takhle nevypadá jeho vysněný svět.


Ajvazová Olga: Podivné příběhy
220 Kč

178 Kč

Jak dopadne první lidské klonování, láska muže k vidině, vzpoura počítačů či pobyt moderní ženy v Atlantidě? Jaký bude svět v roce 2084? Chtěli byste vcházet do obrazů slavných mistrů nebo se setkat s tajemnou osobou, schopnou ovlivňovat osud?


Amcha Pavel: Limeriky a ententýky
150 Kč

122 Kč

Co je to limerik ? Hravý poetický útvar o pěti verších s rýmovou strukturou a-a-b-b-a (Wikipedie). Svět autorových fi ktivních strýčků a tet prožívá úchvatná dobrodružství s překvapivým rozuzlením.


Šandera Jiří: Naše třídní je mimozemšťan!
279 Kč

226 Kč

„Naše třídní je mimozemšťan! Vím to jistě!“ S takovou zaručenou zprávou přišla jednoho pondělního rána do školy Katka. Zpráva se rozkřikla po celé škole.


Andronikova Hana: Nebe nemá dno
279 Kč

226 Kč

Hana Andronikova debutovala románem Zvuk slunečních hodin, za nějž získala Literární cenu Knižního klubu a následně ocenění Magnesia Litera – román byl rovněž přeložen do několika jazyků.


Andronikova Hana: Zvuk slunečních hodin
259 Kč

209 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Román vynalézavým způsobem spojuje několik rovin a časových pásem – Baťův Zlín, Indii třicátých let, poválečnou Ameriku.


Ash Kateřina: Černý velbloud
199 Kč

161 Kč

Sedmnáctiletá Sára, která po matčině smrti vyrůstá u tety, se dozvídá, že její otec je významný syrský hodnostář. Když v Sýrii vypukne válka, zjistí Sára, že se kolem ní začínají točit podezřelí lidé.


Bajaja Antonín: Duely
329 Kč

266 Kč

Rozsáhlá románová freska z valašského prostředí Duely vypráví osudy několika generací kopaničářů, jejichž paměť vlastně vytváří zázemí současnosti.


Balabán Jan: Romány a novely
389 Kč

314 Kč

Souborné vydání delších próz jednoho z nejvýznamnějších českých autorů posledního dvacetiletí. Díla Jana Balabána vždy balancovala na hranici mezi povídkou a románem.


Balabán Jan: Zeptej se táty
229 Kč

185 Kč

Smrt zpozorní naše životy. Ústřední událostí posledního románu Jana Balabána je umírání a smrt člověka, jeho vlastním vnitřním dějem je ovšem náročné hledání života. Nebot ten se ve své hloubce vždy musí teprve najít. Teprve znovu vynaleznout.


Balajka Petr: Ottla
290 Kč

235 Kč

Nakladatelství Franze Kafky přichází na český knižní trh s ojedinělou novelou. Hlavní postavou příběhu je Ottla, nejmilovanější sestra Franze Kafky, žena nekonvenční, tvrdohlavá a energická, kterou osud postavil před těžko řešitelné problémy.


Baluch Jacek: Kain podle Hrabala
295 Kč

239 Kč

Pro čtenáře, který se nespokojí náhodným setkáním s některým z Hrabalových textů, tedy vlastně pro každého náročnějšího ctitele tvorby Bohumila Hrabala (1914–1997), má Baluchova kniha Kain podle Hrabala nepřehlédnutelný význam.


Bambas Petr: Podivné vraždy
269 Kč

218 Kč

Sugestivní a napínavé povídky s kriminální zápletkou a překvapivou pointou zaujmou od první stránky.


Banáš Jozef, Fuchsová Irena,: Slovensko-české hovory
299 Kč

242 Kč

Dialog v knižním podání Slovensko – české hovory přetavuje do reálného času hlasy lidu, kterými jsou na slovenské straně Jozef Banáš a na české Irena Fuchsová.


Bartáková Lenka Procházková Daniela,: Intimně po mailu
168 Kč

136 Kč

E-mailová korespondence odkrývající skutečný příběh dvou žen, které se v různých formách střetávají s nevěrou. Příběh podle skutečné události. Měli jste někdy chuť proniknout do soukromí cizích lidí?


Behenský Petr: Anton a mrak
229 Kč

185 Kč

V malé vsi s podivuhodným názvem Zadní Deštná pod Poklicí žije svérázná dvojice otce a syna – starý Anton a mladý Anton. Žijí po svém, skromně, v souladu s přírodou a svým svědomím a tím jsou trnem v oku svým sousedům.


Behenský Petr: Vodkapes
249 Kč

201 Kč

Příběh mladého alkoholika, kterému se v opilosti začne zjevovat mluvící pes. Časem si mladík na psa zvykne a bere ho nejen jako existující bytost, ale i jako svého přítele. Reálný život ale není této podivné dvojici zrovna kladně nakloněn.


Bellová Bianca: Celý den se nic nestane
199 Kč

161 Kč

Nová kniha autorky úspěšné novely Mrtvý muž.

Je letní den, po bouřce, asi v Praze, možná letos nebo napřesrok.


Beneš Jan: Kopečku, prosím tě, obrať se
140 Kč

113 Kč

„Když mi bylo osmnáct, to jsem ten kopeček u zámku vyběhl jako nic, a teď klečím dole pod kopcem a žebrám: Kopečku, prosím tě, obrať se.


Benek Martin: Nový život
139 Kč

113 Kč

Sbírka různorodých povídek, z větší části humorných, erotických, ale také lehce hororových s příměsí sci-fi. Celá sbírka je prostoupena s nadhle dem a ironií, navíc je proložena autorovými originálními ilustracemi.


Benešová Božena: Prózy
329 Kč

266 Kč

Prozaička Božena Benešová (1873—1936) patřila v mládí k přátelskému okruhu Růženy Svobodové a F. X. Šaldy, ale její díla nešla ve stopách secesně novoromantických děl Svobodové. Od počátku tíhla k hutnému, věcnému výrazu a promyšlené stavebnosti.


Benešová Denisa: Narozená v devadesátkách
249 Kč

201 Kč

Narozená v devadesátkách Denisy Benešové je sbírkou úvah a životních postřehů prostoupených jak výjimečným obdivem k životu, tak nevyvratitelnou nervozitou z jeho konce.


Benešová Jana: Bez citu
169 Kč

137 Kč

Kniha o sexuální závislosti, o popření lidských hodnot jako je láska, přátelství, slušnost, morálka. Nedobrovolný sex mladé dívky, posléze ženy, vyústí v psychickou poruchu, která zůstane okolí, ale i nejblížším utajena.


Benešová Jana: Kameny pod polštářem
169 Kč

137 Kč

Kniha popisuje životní příběh tří kamarádů lékařů, ovlivněný skutečnými osudy jejich pacientů.

„ Pane doktore!“ zavolala sestra na lékaře, který u vedlejšího lůžka kontroloval dýchací přístroj u pacienta. „Už jdu.


Benešová Jana: Karty nelžou - Dokončení knihy Ze života peklo
269 Kč

218 Kč

Další a poslední pokračování knihy z prostředí zdravotnické záchranné služby, kterým se prolíná osobní a nečekaně končící příběh hlavní hrdinky. Jela opatrně, což nemívala ve zvyku, ale měla takový divný pocit.


Benešová Jana: Naděje ve tmě - Pokračování knihy Ze života peklo
269 Kč

218 Kč

Kniha z prostředí záchranné služby popisující skutečnou, syrovou realitu práce záchranářů, vzájemných vztahů nejen lékařů, ale i chování pacientů k lékařům i naopak. Knihou se prolíná osobní příběh hlavní hrdinky Jany.


Bergman Ingmar: Hodina vlků
349 Kč

294 Kč

Čtyři povídky fenomenálního režiséra poprvé v českém překladu

Existenciálně psychologické povídky, kterým dominuje téma mezilidských vztahů, zejména partnerských, vycházejí z Bergmanových stejnojmenných filmů.


Ébert-Zeminová Catherine: Bludný kruh
99 Kč

79 Kč

Vyzrálá novela mladé autorky, známé dosud především kritikami francouzské beletrie, je pozoruhodnou prozaickou sondou do lidské psychiky.


Beseda Aleš: Zájezd
129 Kč

105 Kč

Dva mladí řidiči vyrážejí na zájezd do Španělska vystaveni přesile mladých žen a dívek, a bojují s ní každý po svém. Jeden se po hlavě vrhne vstříc nebezpečí, zatímco druhý opatrně vyhlíží z bezpečného zákopu.


Besserová Miroslava: Maturitní srazy radši ne!-55%
199 Kč

89 Kč

Akce

Soubor 25 povídek o bývalých spolužačkách jedné holčičí třídy na gymplu s rozmanitými životními osudy, jež mohly a můžou potkat každého z nás. Pojítkem fiktivních příběhů jsou pomaturitní srazy.