Fekete Dezider: Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin

Značka: Náš kód: 100000248425

Partnerský prodej

Fekete Dezider: Píšovinky - více i méně prčovní lyricko-erotické noty k Led Zeppelin

Kniha „Píšovinky“ není jen tím, čím by se mohla zdát na první pohled – tedy vtipnou a jazykově uvolněnou sbírkou zkušeností a příhod, týkajících se povětšinou sexu, či obecně svádění a vztahů mezi mužem a ženou, zarámovaných jakýmsi Kunderovským moti Celý popis

161

161 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 199 Kč, Ušetříte 38 Kč (19 %)

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100000248425

Popis

Popis produktu

Kniha „Píšovinky“ není jen tím, čím by se mohla zdát na první pohled – tedy vtipnou a jazykově uvolněnou sbírkou zkušeností a příhod, týkajících se povětšinou sexu, či obecně svádění a vztahů mezi mužem a ženou, zarámovaných jakýmsi Kunderovským motivem pomsty zhrzeného (ne)milence. Ve skutečnosti jde také o zajímavý intelektuální text, což nezakryjí ani – často, leč poměrně účelně – užívané vulgarismy. Tato záležitost je jasná již na první stránce.

Kniha je nejen výraznou sebereflexí hlavního hrdiny, ale i reflexí doby a společnosti, v níž žije, ve které vyrůstal, včetně různých historických přesahů a rodinných i politických souvislostí. Obsahuje též množství úvah, myšlenkových procesů, v nichž se snaží autor co nejjasněji zformulovat určité názory a postoje, a je třeba konstatovat, že většinou dochází k celkem vtipným závěrům a postřehům.

Samotný příběh knihy je pak jen jakýmsi vnitřním proudem, který celé toto sebe- i všezpytování unáší dál klidným a stejnoměrným tempem.

  • počet stran: 184
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.11.2012
  • šířka: 125mm
  • výška: 18mm
  • hmotnost: 280g
  • ISBN: 978–80–87517–63–5

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Fekete Dezider
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Machart