Nesbo Jo: Nůž

Nesbo Jo: Nůž

Hodnocení: 5
449 Kč 399 Kč

Harry Hole v nejsložitějším případu své kariéry. 12. díl bestsellerové série.

Pohlreich Zdeněk: Taková normální kuchařka
399 Kč 359 Kč

Už dlouho jsem chtěl udělat kuchařku z obyčejných jídel a surovin pro každého – Takovou normální kuchařku s recepty, které nejsou složité, netrvají dlouho a nákup surovin na jejich přípravu se dá uskutečnit pohodlně v každém běžném obchodě a finančně vás neskolí.

Vaněk Roman: Sladké poklady české a moravské kuchyně
399 Kč 359 Kč

Autor kuchařských bestsellerů Roman Vaněk s manželkou Janou a jejich hvězdným kulinářským týmem přicházejí s kuchařskou novinkou, která již jen svým názvem způsobí velký rozruch na naší gastronomické scéně.

Tudor C. J.: Jáma
399 Kč 359 Kč

Kříďák, drásavý a děsivý psychothriller C. J. Tudor, se stal nejúspěšnější knižní prvotinou roku 2018. Nyní je tu Jáma, příběh, v němž autorka co do hrůznosti a napětí ještě přitvrdila…

Mayne Andrew: Teorie vraždy
379 Kč 339 Kč

Bioinformatik a lovec sériových vrahů Theo Cray dostane od FBI neoficiální nabídku vyšetřit podivnou dvojnásobnou vraždu.

Jackson Stina: Stříbrná cesta
349 Kč 315 Kč

Stříbrná cesta je mimořádně úspěšný debut mladé švédské autorky (jen ve Švédsku se za jediný rok prodalo téměř 300 000 výtisků!), za který získala nejen ocenění pro nejlepší krimi roku, ale i prestižní Glass Key, čímž se zařadila do společnosti takových jmen jako Stieg Larsson či Jo Nesbo.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: