10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Knihy co LETÍ ihned k vám

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Geislerová Aňa, Geislerová Lela: P.S. - diář 2020 Geislerová Aňa, Geislerová Lela: P.S. - diář 2020
Geislerová Aňa, Geislerová Lela: P.S. - diář 2020

Rok začíná pro každého v jinou dobu. Pro někoho začíná školou, pro někoho narozeninami a pro někoho v momentě, kdy otevře nový diář a napíše do něj své jméno.

můžete mít DNES

Od MALL
Jacobsová Anne: Venkovské sídlo 2: Bouřlivé časy Geislerová Aňa, Geislerová Lela: P.S. - diář 2020
Jacobsová Anne: Venkovské sídlo 2: Bouřlivé časy

Staré venkovské sídlo, svatba a množství vzpomínek, v nichž ožívají minulé časy.

můžete mít DNES

Od MALL
Alltoys Návrhářské portfolio - Město Geislerová Aňa, Geislerová Lela: P.S. - diář 2020
Alltoys Návrhářské portfolio - Město

Návrhářské portfolio – Město

Obsahuje šablony, samolepky, 14 stran inspirace a techniky kreslení, 30 omalovánek.

Vhodné od 6+

můžete mít 15.12. - 19.12.

Kreativní svět Omalovánky cestovatelské EVROPA + pastelky STAEDTLER Kreativní svět Omalovánky cestovatelské EVROPA + pastelky STAEDTLER
Kreativní svět Omalovánky cestovatelské EVROPA + pastelky STAEDTLER

Také jste jako malí milovali omalovánky? My ano a proto vám přinášíme novinku pro naše nejmenší :-) Jsou to kvalitní české omalovánky a pracovní sešity pro zábavu i poučení. Naše omalovánky rozvíjejí fantazii, myšlení, cit pro barvy a tvary a také jemnou motoriku.

můžete mít 14.12. - 15.12.

Starpack Paleta na barvy Kreativní svět Omalovánky cestovatelské EVROPA + pastelky STAEDTLER
Starpack Paleta na barvy

Paletka s velkým pohodlným držadlem umožňuje hledání vlastních barevných řešení a pomůže každému mladému malíři v jeho prvních výtvarných pokusech. 8 mixovací nádoby.Rozměry produktu DxVxH cm 14×24×1, hmotnost produktu kg. 0,05 kg. Baleno na blistru s eurozávěsem.

můžete mít 18.12. - 20.12.

CoComelon Kreativní set na vybarvování s barvami a samolepkami Kreativní svět Omalovánky cestovatelské EVROPA + pastelky STAEDTLER
CoComelon Kreativní set na vybarvování s barvami a samolepkami

Dětské oblíbené postavičky Cocomelon, malý JJ a přátelé ve vybarvovacím setu.Set obsahuje aršíky k vybarvování a cocomelon nálepky.V balení také naleznete set 6 malých barviček.Skvělá zábava na cesty, domácí hraní a zábavu s dětmi.

Skladem u partnera

Akim Omalovánka - Krteček a kamarádi Albatros My Little Pony – Moje omalovánky se samolepkamiobľúbených poníkov.
Akim Omalovánka - Krteček a kamarádi

Skvělá omalovánka s motivem Krtečka potěší každé kreativní dítě. Děti rádi tráví čas kreslením a vybarvováním obrázků. Trénují tak šikovnost rukou a zdokonalují svůj talent. Každá omalovánka má svůj příběh, při kterém dítě naplno využije svou fantazii.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Albatros My Little Pony – Moje omalovánky se samolepkamiobľúbených poníkov. Albatros My Little Pony – Moje omalovánky se samolepkamiobľúbených poníkov.
Albatros My Little Pony – Moje omalovánky se samolepkamiobľúbených poníkov.

Úžasná omalovánka na cesty s pestrobarevnými samolepkami oblíbených poníků.Připrav si pastelky a vybarvi své oblíbené hrdiny pestrými barvami. Čeká tě 96 roztomilých motivů spolu s pestrobarevnými samolepkami poníků. Úžasná omalovánka, kterou si díky praktickému uchu můžete vzít kamkoli s sebou.

můžete mít 13.12. - 14.12.

Oceán kouzelné omalovánky Albatros My Little Pony – Moje omalovánky se samolepkamiobľúbených poníkov.
Oceán kouzelné omalovánky

Kouzelné omalovánky se štětcem naplnitelným vodou. 4 vystupující obrázky lze po uschnutí používat opakovaně

můžete mít 13.12. - 14.12.

CurePink Kreativní kufřík Harry Potter: Kawaii (blok, pastelky, voskovky, vodovky, štětec, gumy, tužka, fixy|10 x 27 x 14 cm) CurePink Kreativní kufřík Harry Potter: Kawaii (blok, pastelky, voskovky, vodovky, štětec, gumy, tužka, fixy|10 x 27 x 14 cm)
CurePink Kreativní kufřík Harry Potter: Kawaii (blok, pastelky, voskovky, vodovky, štětec, gumy, tužka, fixy|10 x 27 x 14 cm)

Oficiální produkt – kreativní set z katalogu zboží s grafikou a licencí filmové a knižní ságy Harry Potter. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Kreativní kufřík s grafikou Kawaii hlavních postav z filmu Harry Potter.

můžete mít 13.12.

Lowlands Kouzelné malování vodou Tlapková patrola/Paw Patrol omalovánky 19x28cm + štětec CurePink Kreativní kufřík Harry Potter: Kawaii (blok, pastelky, voskovky, vodovky, štětec, gumy, tužka, fixy|10 x 27 x 14 cm)
Lowlands Kouzelné malování vodou Tlapková patrola/Paw Patrol omalovánky 19x28cm + štětec

Kouzlení vodou Tlapkova patrola Marshall – Čisté malování! Tyto „vodní“ omalovánky obsahují čtyři znovupoužitelné stránky a znovuplnitelné vodní pero. Použijte vodní pero, jehož tahy se zobrazí na jednotlivých obrázcích.

můžete mít 15.12. - 19.12.

Prosimspinkej Batole - svět spánku a usínání CurePink Kreativní kufřík Harry Potter: Kawaii (blok, pastelky, voskovky, vodovky, štětec, gumy, tužka, fixy|10 x 27 x 14 cm)
Prosimspinkej Batole - svět spánku a usínání

Usínání a spánek dětí je někdy pro rodiče výzvou. Kniha Batole přináší praktické tipy a odpovědi pro klidnější spánek miminek a dětí od roku až do čtyř let.

můžete mít 15.12. - 19.12.