Vilém Hynek: Ztratil pejsek trenýrky - Rozpustilá básnická čítanka od A do Z

Značka: Náš kód: 100002790110
 Vilém Hynek: Ztratil pejsek trenýrky - Rozpustilá básnická čítanka od A do Z

Partnerský prodej

Vilém Hynek: Ztratil pejsek trenýrky - Rozpustilá básnická čítanka od A do Z

Básníka Hynka Viléma milují děti i rodiče už od jeho prvotiny Dobrý pejsek pro kokínko přeskočí i přes hovínko a později pro skvělé přebásnění knížek Neptáček nebo Víš, co má v plínce myš? Celý popis

198

198 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 245 Kč, Ušetříte 47 Kč (19 %)

Popis

Popis produktu

Básníka Hynka Viléma milují děti i rodiče už od jeho prvotiny Dobrý pejsek pro kokínko přeskočí i přes hovínko a později pro skvělé přebásnění knížek Neptáček nebo Víš, co má v plínce myš?

Předkládaný výbor zahrnuje nejlepší básně z jeho dosud vydaných i nevydaných sbírek. Vtipné slovní hříčky, jazykolamy, absurdity, verše překvapivě něžné, ale občas i provokativní a někdy dokonce lehce neslušné (párkrát možná až „za čáru“).

Ožívají v nich básníkovy oblíbené postavičky: dětem dobře známý Bořek Stavitel (z Buffala), koktající Klokan, potrhlý Pštros Emu, tajemná Kadimůra či ušlá šle z Litomyšle. A všichni tropí bláznoviny: klokan krade do vaku v supermarketu, pštros a slon jamují v rytmu jazzu, medvěd pije lahváče, vrána se sprchuje v záchodové míse, zajíci hrají tenis se svými bobky, kukačka na buku kuká do facebooku, zvířata surfují po internetu a celý les píše SMS…

Knížka je doprovozena vtipnými básníkovými komentáři o tom, jak jednotlivé básně vznikaly, co ho inspirovalo, a hlavně proč je třeba dívat se na svět poeticky už od dětského věku!

  • počet stran: 160
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 23.11.2018
  • šířka: 193mm
  • výška: 16mm
  • hmotnost: 487g
  • ISBN:

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Vilém Hynek
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Barrister & Principal