Anne T.: Chamtivost bez hranic - Finanční thriller

Značka: Náš kód: 100000243335
 Anne T.: Chamtivost bez hranic - Finanční thriller

Partnerský prodej

Anne T.: Chamtivost bez hranic - Finanční thriller

Kdo vlastně stojí za finanční světovou krizí? Lidská chamtivost v oblecích a kravatách puštěná ze řetězu. Skutečný příběh brokerky, která pracovala v investiční bance, v říši spekulantů na finančních trzích. Celý popis

226

226 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 279 Kč, Ušetříte 53 Kč (18 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Kdo vlastně stojí za finanční světovou krizí?

Lidská chamtivost v oblecích a kravatách puštěná ze řetězu.

Skutečný příběh brokerky, která pracovala v investiční bance, v říši spekulantů na finančních trzích. Napínavé líčení praktik a obchodů, které vedly ke zhroucení finančních trhů a ke globální ekonomické krizi.

Vědci při zkoumání funkcí lidského mozku zjistili, že náruživá touha po penězích je podobným druhem náruživostí, které mohou vyvolat závislost stejného druhu, jako drogy nebo sex. Brokeři v obchodních halách bank tohle vědí už dávno. Říkají dokonce, že lepší než sex je spekulovat se stovkami milionů eur, a přitom si nějaký ten milion vydělat.

Autorka Anne T. pracovala dlouhá léta pro velkou investiční banku. Její velmi osobní pohled zevnitř odhaluje bizarní svět plný chamtivosti, agresivity, dekadence a cynismu. Současně velmi čtivou formou zobrazuje složité fungování mezinárodních finančních trhů a příčiny, které vedly k jejich zhroucení na podzim roku 2008 a způsobily tak finanční světovou krizi.

  • počet stran: 220
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.6.2010
  • šířka: 134mm
  • výška: 19mm
  • hmotnost: 268g
  • ISBN: 978–80–87383–01–8

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Anne T.
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel IFP Publishing