Bell Darcey: Nebezpečná laskavost

Bell Darcey: Nebezpečná laskavost


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

JE JEJÍ NEJLEPŠÍ KAMARÁDKA, SVĚŘILY SI VŠECHNA SVOJE TAJEMSTVÍ. JENOM JEDNO NE… Emily je okouzlující žena s oslnivou kariérou v módním oboru a s pohledným manželem Seanem tvoří pár, kterému leckdo závidí. Zároveň je zodpovědná a milující matka. Celý popis

265
328 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
265 Kč
-19%
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100002170038

Popis

Popis produktu

JE JEJÍ NEJLEPŠÍ KAMARÁDKA,

SVĚŘILY SI VŠECHNA SVOJE TAJEMSTVÍ.

JENOM JEDNO NE…

Emily je okouzlující žena s oslnivou kariérou v módním oboru a s pohledným manželem Seanem tvoří pár, kterému leckdo závidí. Zároveň je zodpovědná a milující matka. Její kamarádka Stephanie, jejíž manžel před několika lety tragicky zahynul při autonehodě, se stará o malého syna a úzkostné pocity ventiluje na svém blogu určeném komunitě matek s malými dětmi.

Všechno začalo drobnými laskavostmi. “Mohla bys vyzvednout Nickyho ze školy?” prosila Emily už několikrát svoji nejlepší kamarádku. A Stephanie je pokaždé ráda, že může být přítelkyni užitečná.

Jednoho dne si ale Emily pro syna nepřijde, nezvedá mobil, neodpovídá na textovky. Nejistota trvá několik měsíců, až se v jezeře najde tělo utonulé ženy, kterou policie identifikuje jako Emily. Případ je uzavřen jako sebevražda… jenomže Stephanie náhodou narazila na důvod k pochybnostem a nejistota ji svírá čím dál naléhavěji. Neví Sean o Emilyině zmizení víc, než přiznává? Jak dobře znala svoji nejlepší kamarádku? Co ví o jejím dřívějším životě? Neudělala chybu, když se jí svěřila s tím, na co by ze své minulosti nejraději zapomněla? Co když se za kamarádstvím skrývá záludný, detailně promyšlený ďábelský plán?

  • počet stran: 352
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 1.2.2018
  • šířka: 155mm
  • výška: 30mm
  • hmotnost: 539g
  • ISBN: 978–80–7335–469–5

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Bell Darcey
Typ(vazba) Knihy - vázané
Vydavatel Leda
Jazyk česky
Knižní série Array
Knižní edice Array