Forsyth Frederick: Liška

100%
Hodnocení: 5
Autor: Forsyth Frederick

Forsyth Frederick: Liška

100%
Hodnocení: 5
Autor: Forsyth Frederick

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Nejnovější hit od legendy špionážní prózy Fredericka Forsytha a důkaz, že ani po letech neztratil nic ze svého spisovatelského umu! Bývalého britského tajného agenta Adriana Westona vzbudí uprostřed noci telefonát ministerské předsedkyně. Celý popis

289
5 1
359 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
289 Kč
-19%
Skladem u partnera 5+ kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100026729000

Popis

Popis produktu

Nejnovější hit od legendy špionážní prózy Fredericka Forsytha a důkaz, že ani po letech neztratil nic ze svého spisovatelského umu!

Bývalého britského tajného agenta Adriana Westona vzbudí uprostřed noci telefonát ministerské předsedkyně. Její sdělení je šokující: do počítačových databází Pentagonu, americké Národní bezpečnostní agentury a CIA se dostal hacker.

Zdánlivě neproniknutelné firewally překonal neznámý nepřítel nazvaný „Liška“. Ještě překvapivější je zjištění, že pachatelem je britský mladík Luke Jennings. Ten nic konkrétního nesleduje, nemá žádná tajemství, jen nesmírně brilantní mozek. Zdá se, že vydání do Spojených států ho nemine – dokud Weston nedostane jiný nápad: Jestliže Luke dokáže tohle udělat nám, co může udělat našim nepřátelům? Po poradě s americkým prezidentem a britskou premiérkou se Weston rozhodne využít „Lišku“ a jeho talent ve prospěch obou zemí. Tím ovšem chlapce vypouští na geopolitické minové pole.

Adrian musí být stále o krok napřed před četnými neviditelnými nepřáteli, přičemž stále hledá způsob, jak tuto nejsilnější a nejméně předvídatelnou zbraň využít.

  • počet stran: 264
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 2.9.2020
  • šířka: 113mm
  • výška: 32mm
  • hmotnost: 405g
  • ISBN: 978–80–242–6813–2

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Forsyth Frederick
Typ(vazba) Knihy - vázané
Vydavatel Kalibr
Jazyk česky
Knižní série Array
Knižní edice Edice světový bestseller