Hunter Stephen: Snadný terč

Značka: Náš kód: 100000252371
 Hunter Stephen: Snadný terč

Partnerský prodejVýprodej

Hunter Stephen: Snadný terč

Černý pátek Americké největší nákupní centrum na předměstí Minneapolis 15.00 hod. Celý popis

44

44 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 299 Kč, Ušetříte 255 Kč (85 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Černý pátek

Americké největší nákupní centrum na předměstí Minneapolis 15.00 hod.

Deset tisíc lidí se mačká v tlačenici v uličkách, chodbách, výtazích a na pohyblivých schodištích nákupního centra America, připomínajícího obří Rubikovu kostku, jejíž součástí je zábavní park, umístěný v prostorném atriu v samém středu stavby. Z těchto lidí jich devět tisíc devět set osmdesát osm přišlo nakupovat. Zbylých dvanáct přišlo zabíjet.

Hunterův nový strhující thriller Snadný terč je v podstatě kronikou jednoho dne, v němž se odehrává nemyslitelné: dvanáct mužů zahájí palbu v chodbách a na schodištích nákupního centra a žene dav před sebou.

Lidé z horních pater se pokoušejí ukrýt nebo utéci všemožnými způsoby z objektu. Nicméně ozbrojencům se během několika minut podaří soustředit do prostoru zábavního parku více než tisíc lidí.

Ray Cruz, jeden z hrdinu posledního Hunterova bestselleru Dead Zero, je v nákupním centru se svou snoubenkou a její rodinou. Odstřelovač námořní pěchoty si po odchodu z armády myslí, že už s plížením a zabíjením skončil. Jenže mezi tisíci lidmi, kteří se dostali do pasti, je jediný, kdo má nějaký plán a také odvahu pustit se do konfrontace se skupinou teroristu, jež sama sebe nazývá „brigádou Mumbai“. Jediné, co nyní potřebuje, je zbraň.

  • počet stran: 240
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.2.2014
  • šířka: 169mm
  • výška: 26mm
  • hmotnost: 546g
  • ISBN: 978–80–206–1380–6

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Hunter Stephen
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Naše vojsko