Ludlum Robert: Hádův faktor - 2. vydání

Značka: Náš kód: 100000244449
 Ludlum Robert: Hádův faktor - 2. vydání

Partnerský prodejVýprodej

Ludlum Robert: Hádův faktor - 2. vydání

Na třech různých místech ve Spojených státech náhle a nezávisle na sobě umírají tři lidé na záhadný smrtící virus. Vědecký tým největší státní vojenské laboratoře se horečně snaží odhalit tajemství tohoto viru, ale bohužel marně. Celý popis

26

26 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 279 Kč, Ušetříte 253 Kč (90 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Na třech různých místech ve Spojených státech náhle a nezávisle na sobě umírají tři lidé na záhadný smrtící virus. Vědecký tým největší státní vojenské laboratoře se horečně snaží odhalit tajemství tohoto viru, ale bohužel marně. V této alarmující situaci se vrací ze zahraniční konference hlavní výzkumník Jonathan Smith, aby se postavil do čela svého týmu. Vzápětí je vystaven dobře organizované sérii atentátů, ze kterých se štěstím vyvázne, ale po návratu domů zjistí, že virus si vyžádal čtvrtou oběť – jeho snoubenku Sophii.

Zoufalý a rozlícený Smith rychle odhalí, že Sophiina smrt nebyla náhodná a že virus kontroluje kdosi neznámý. Jako špičkový odborník okamžitě pochopí, že světu hrozí pandemie, a pustí se na vlastní pěst do pátrání, ale jakási neviditelná síla mu neustále brání v přístupu k informacím. Čím více otázek klade, tím více lidí umírá. Nakonec však Smith dospěje k šokujícímu zjištění: v pozadí záhadných úmrtí stojí člověk s úzkými vazbami na vysoce postavené politiky a teroristy ze třetího světaJe zřejmé, že tento nelítostný muž udělá vše pro to, aby uskutečnil svůj zrůdný plán, avšak Smith je odhodlán mu v tom zabránit.

  • počet stran: 350
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.5.2011
  • šířka: 137mm
  • výška: 33mm
  • hmotnost: 472g
  • ISBN: 978–80–7303–612–6

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Ludlum Robert
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Domino