Palmer Michael: Prezidentská přísaha

Palmer Michael: Prezidentská přísaha


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Michael Palmer vypráví neveselý, strhující příběh o lidské chamtivosti a posedlosti mocí, který se bohužel mohl skutečně stát. Celý popis

258
319 Kč
258 Kč
-19%
Skladem 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100002109992

Popis

Popis produktu

Michael Palmer vypráví neveselý, strhující příběh o lidské chamtivosti a posedlosti mocí, který se bohužel mohl skutečně stát. Stejně jako jeho předchozí tituly se vyznačuje dokonalou znalostí popisovaného prostředí, řeší řadu morálních otázek, jež nám přináší technologický pokrok v řadě oborů.

Hrdinou románu Prezidentská přísaha je lékař Lou Welcome, jenž bojuje s problémy v osobním i pracovním životě – a navíc se zaplete do vyšetřování případu nevysvětlitelné několikanásobné vraždy. Pracuje na oddělení nemocniční pohotovosti a současně na částečný úvazek i v poradně pro lékaře, kteří bojují se závislostí na omamných látkách. Jedním z jeho klientů je i praktický lékař John Meacham, jenž úspěšně absolvoval protialkoholní léčbu a dostal svolení podmínečně pokračovat ve své profesi. O to víc Loua i celou veřejnost zaskočí Meachomův náhlý zkrat. Postupně spletitá cesta plná úkladů a konspirací vede až do nejvyšších míst – k lidem, kteří mají moc rozhodovat o všech a o všem. Osoby, které korupcí a podvody dosáhly vlivu a bohatství, se neštítí těch nejhrůznějších zločinů, aby si svoje postavení a nedotknutelnost uhájily. Kam až sahají důsledky toho zločinného spolčení? Kolik lidí se ocitlo v přímém ohrožení života? Kolik mrtvých ještě přinese touha mocných a bohatých po ještě větší moci a ještě větším bohatství? Palmer je rozený vypravěč, který umí vystavět strhující příběh spletený z řady paralelních dějových linií. Do jaké míry smí člověk opravovat a vylepšovat přírodu, aby se výsledek neobrátil proti němu jako sebevražedná zbraň? Čtenář se může těšit na kvalitní thriller a při čtení si představovat, jak by se v daných situacích zachoval on sám.

  • počet stran: 256
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 30.10.2017
  • šířka: 140mm
  • výška: 28mm
  • hmotnost: 413g
  • ISBN: 978–80–81720–26–0

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Palmer Michael
Typ(vazba) Knihy - vázané
Vydavatel Aktuell
Jazyk česky