Slaughter Karin: Město policajtů

Značka: Náš kód: 100000254052
 Slaughter Karin: Město policajtů

Partnerský prodejVýprodej

Slaughter Karin: Město policajtů

Všem navzdory. Proti pravidlům. Protože někdy je to zkrátka nutné. Atlanta, 1974. Celý popis

89

89 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 329 Kč, Ušetříte 240 Kč (72 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Všem navzdory. Proti pravidlům. Protože někdy je to zkrátka nutné.

Atlanta, 1974. Horší čas pro nástup k policii si Kate Murphyová vybrat nemohla: Amerika prodělává kocovinu z prohrané vietnamské války, Atlantou zmítají občanské nepokoje a policisté jsou ochromeni strachem ze sériového vraha, který už nemilosrdně popravil několik kolegů. Při nástupu do služby si nevyhnutelně klade každý strážník otázku: Co když to dneska budu já?

Úspěch pátrání po Střelci, jak vrahovi začnou přezdívat, je pro všechny atlantské policisty otázkou cti. A vlastně i něčím víc. Je to zběsilá honba po pomstě za mrtvé kolegy. A když Střelec zastřelí všeobecně oblíbeného policistu, každý chce být tím, kdo toho bastarda dopadne.

Ano, každý. I Maggie Lawsonová a její nová partačka Kate. Nežene je ani tolik touha po pomstě, jako spíše po uznání mužských kolegů. Zatím se jim dostává jen výsměchu, pohrdání a klacků pod nohama. Jak ale postupují v pátrání, nastřádaný vztek, frustrace i hrdost v nich dostoupí k bodu varu. Vědí, že vrah se chystá k dalšímu úderu, a rozhodnou se jít v pátrání vlastní cestou. Všem navzdory. I kdyby je to mělo stát… taky všechno.

  • počet stran: 400
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.10.2014
  • šířka: 140mm
  • výška: 41mm
  • hmotnost: 582g
  • ISBN: 978–80–7498–043–5

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Slaughter Karin
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Domino