Fridrichová-Sýkorová Ivana: Ecce Homo in Memoriam Jan Fridrich

Fridrichová-Sýkorová Ivana: Ecce Homo in Memoriam Jan Fridrich


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Sborník Ecce Homo in Memoriam Jan Fridrich vychází na počest památky zakladatele moderní české paleolitické školy Doc. PhDr. Jana Fridricha, DrSc. Celý popis

322
399 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
322 Kč
-19%
Skladem u partnera 5 kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100002230003

Popis

Popis produktu

Sborník Ecce Homo in Memoriam Jan Fridrich vychází na počest památky zakladatele moderní české paleolitické školy Doc. PhDr. Jana Fridricha, DrSc. (1938 – 2007) a podílí se na něm asi padesátka jeho přátel, kolegů a studentů, nejenom z České republiky, ale také z Německa, Polska, Slovenska nebo Austrálie. Okruh zájmů Jana Fridricha byl neobvykle široký, a tak se mu autoři sborníku rozhodli přizpůsobit alespoň formou a zařazením jednotlivých příspěvků. Sborník tak sestává ze tří tematicky odlišných částí, jež uvádějí krátké vzpomínky nejbližších spolupracovníků Jana Fridricha. První část je věnovaná paleolitu, druhá přírodním vědám a třetí archeologii obecně. Neoficiální čtvrtou část pak tvoří Janova dosud neukončená bibliografie. Příspěvky jsou psány v pěti jazycích a všechny mají české či anglické resumé.

Sborník je vydáván jako první počin Knižnice České společnosti archeologické, o.p.s. Pracovníci této společnosti patřili mezi nejužší okruh přátel Jana Fridricha, a tímto sborníkem mu tak vzdávají svůj hold.

  • počet stran: 360
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 1.11.2010
  • šířka: 207mm
  • výška: 20mm
  • hmotnost: 926g
  • ISBN: 978–80–86912–45–5

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Fridrichová-Sýkorová Ivana
Typ(vazba) Knihy - vázané
Vydavatel Krigl
Jazyk česky
Knižní série Array
Knižní edice Array