1000 slovenských a českých húb
404 Kč 347 Kč

Táto kniha obsahuje viac ako 1 000 druhov húb zo všetkých skupín vyskytujúcich sa na území Českej a Slovenskej republiky. Poteší amatérskych hubárov aj profesionálnych mykológov a ďalších záujemcov o detailnejšie štúdium húb. Táto kniha vôbec prvýkrá ..

Lidské tělo
378 Kč 186 Kč

Jak funguje náš krevní oběh? Co znamená DNA? K čemu slouží pohlavní žlázy? Děti a dospívající mládež najdou v této knize odpovedi nejen na tyto, ale i na mnoho dalších otázek týkajících se lidského těla. Naleznou v ní názorně zobrazené (i v řezu) a s ..

Liečivé rastliny
347 Kč 246 Kč

Táto publikácia ponúka odborný výber najdôležitejších liečivých rastlín predstavujúci všetky tie druhy, ktoré môžete skutočne objaviť v prírode. Pútavé fotografie a texty Vám umožnia jedinečný pohľad do sveta liečivých rastlín. Praktický formát a pev ..

Minipríručka Denné a nočné motýle
213 Kč 183 Kč

Minipríručka Denné a nočné motýle

• Detailné ilustrácie vyše 150 druhov s rozdielmi v sfarbení a vzorovaní • Základné fakty o znakoch, habitate a správaní • Vložený plagát s názornými porovnaniami medzi podobnými druhmi

Z anglického originálu Conci ..

Minipríručka Hmyz
213 Kč 183 Kč

Minipríručka Hmyz

• Detailné ilustrácie 180 druhov hmyzu • Základné fakty o znakoch, habitate a správaní • Vložený plagát s názornými porovnaniami medzi jednotlivými druhmi

Z anglického originálu Concise Insect Guide (Bloomsbury Publishing Plc, Londýn 2014) preložili Matúš Hyžný a Mariana Hyžná.

Minipríručka Huby
213 Kč 183 Kč

Minipríručka obsahuje

  • farebné kresby vyše 200 druhov húb
  • základné údaje o vzhľade, raste a výskyte
  • praktický plastový obal
Minipríručka Rastliny
213 Kč 183 Kč

Minipríručka obsahuje

  • farebné kresby vyše 180 druhov rastlín
  • základné údaje o výskyte, vzhľade a raste
  • praktický plastový obal
Minipríručka Vtáky
213 Kč 183 Kč

Minipríručka obsahuje

  • farebné kresby vyše 250 druhov vtákov
  • základné údaje o vlastnostiach, výskyte a správaní vtákov
  • praktický plastový obal
Motýli
159 Kč 127 Kč

Publikace, která je součástí edice Příroda do kapsy, přináší zajímavosti a podrobné informace o jednotlivých denních a nočních motýlech z celé Evropy. Motýli patří k ohromnému řádu hmyzu, který obsahuje přes sto šedesát pět tisíc druhů po celém svět ..

neuvedený autor - Hmyz
159 Kč 127 Kč

Publikace, která je součástí edice Příroda do kapsy, obsahuje reprezentativní výběr zástupců široké rodiny hmyzu. Na celém světě byl dosud popsán přibližně jeden milion druhů hmyzu a ještě větší počet na svůj popis stále čeká. V Evropě se jich vyskyt ..

neuvedený autor - Houby
199 Kč 154 Kč

V knížce najdete podrobný popis dvaadvaceti oblíbených druhů jedlých hub a srozumitelné informace o tom, jak je sbírat a jak s nimi dále pracovat. Součástí publikace je i několik desítek výtečných receptů na chutná jídla, v nichž hlavní roli hrají ho ..

Ptáci ve městě
159 Kč 127 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Publikace, která je součástí edice Příroda do kapsy, přináší zajímavosti a podrobné informace o jednotlivých druzích ptáků, které můžeme pozorovat v blízkosti lidských sídel, na zahradách rodinných domků i v městských parcích. Uvádí nejen podrobné p ..

Rastliny hôr
347 Kč 271 Kč

Táto publikácia ponúka odborný výber najdôležitejších kvitnúcich rastlín európskych pohorí približujúci všetky tie druhy, ktoré pravdepodobne uvidíte ny potulkách horami. Pútavé krásne fotografie a prehľadné informatívne texty Vám pomôžu zorientovať ..

Vtáky na kŕmidle
347 Kč 243 Kč

Názorné farebné fotografie a prehľadné informatívne texty – tento sprievodca do vrecka obsahuje všetko podstatné k rozoznávaniu a pozorovaniu vtákov, stavbe kŕmidiel atď. V tomto sprievodcovi nájdete výber najznámejších vtákov, ktoré môžete v stredne ..

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Knihy životní prostředí a ekologie.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Knihy životní prostředí a ekologie výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Knihy životní prostředí a ekologie akce.