don Miguel Ruiz Jr.: Malá kniha moudrosti - Základní ponaučení

don Miguel Ruiz Jr.: Malá kniha moudrosti - Základní ponaučení


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Don Miguel Ruiz je autorem knih Čtyři dohody, Umění lásky a dalších velice populárních titulů. Je právem považován za jednoho z nejvlivnějších duchovních učitelů naší planety, kteří pozitivním způsobem zasáhli do života milionů lidí po celém světě. Celý popis

233
259 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
233 Kč
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100017456500

Popis

Popis produktu

Don Miguel Ruiz je autorem knih Čtyři dohody, Umění lásky a dalších velice populárních titulů. Je právem považován za jednoho z nejvlivnějších duchovních učitelů naší planety, kteří pozitivním způsobem zasáhli do života milionů lidí po celém světě. Jeho učením nebyl nikdo ovlivněn víc než jeho vlastní syn, don Miguel Ruiz mladší, jenž nyní otcovu moudrost shrnul do této drobné, leč neobyčejně působivé knížky. Základní ponaučení vycházející z prastaré toltécké tradice, která naleznete v této práci, totiž pocházejí ze záznamů přednášek a workshopů dona Miguela, z rozhovorů s ním a především (a to je nejdůležitější) ze soukromých momentů, jež se v průběhu let odehrály mezi otcem a synem. Patříte-li k těm, kdo milují dnes již zlidovělé dílo Čtyři dohody, pak vám kniha, kterou právě držíte v rukou, nabídne hluboká ponaučení, jež do vašeho každodenního života vnesou nové postřehy a více inspirace a radosti.

Zamlouvá se vám, jaký vedete život? Jste štastní? Jestli ne, pak prvním úkolem, který před sebou máte, je zjistit důvod. Snažíte se dostát nějaké představě ve své mysli, představě, kterou vytvořil někdo jiný?
  • Datum vydání: 01. 12. 2018
  • Počet stran: 232
  • ISBN: 978–80–7617–031–5
  • Vazba: Pevná bez přebalu lesklá

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor don Miguel Ruiz Jr.
Typ(vazba) vázaná
Jazyk česky