Magyarosy Maruscha: Léčivé vědomí - Pět Tibeťanů, Meditace těla

Značka: Náš kód: 100000545331
 Magyarosy Maruscha: Léčivé vědomí - Pět Tibeťanů, Meditace těla

Partnerský prodej

Magyarosy Maruscha: Léčivé vědomí - Pět Tibeťanů, Meditace těla

Zvyšování pohyblivosti, výkonnosti a uvolňení – to jsou kladné účinky známých a úspěšných cviků, pro které si je cení miliony přívrženců. Celý popis

104

104 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 128 Kč, Ušetříte 24 Kč (18 %)
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Zvyšování pohyblivosti, výkonnosti a uvolňení – to jsou kladné účinky známých a úspěšných cviků, pro které si je cení miliony přívrženců. Autorka nám ukazujem, jak lze ještě zvýšit blahodárný vliv osvědčených cviků pomocí programu v pěti krocích – pravidelným cvičením, spojeným s relaxační meditací a léčivou vizualizací.

  • počet stran: 110
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 1.9.2003
  • šířka: 135mm
  • výška: 9mm
  • hmotnost: 118g
  • ISBN: 80–7205–951–3

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Magyarosy Maruscha
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Pragma