Siegel Ronald D.: Velká kniha meditačních technik - Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy

Značka: Náš kód: 100002006165
 Siegel Ronald D.: Velká kniha meditačních technik - Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy

Partnerský prodej

Siegel Ronald D.: Velká kniha meditačních technik - Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy

Hledáte skutečně komplexní, ale zároveň poutavou a srozumitelnou učebnici všímavosti a meditačních technik? Pak jste ji našli! Všímavost nabízí cestu k celkové životní pohodě a pomáhá lépe zvládat nevyhnutelné překážky, jež život staví do cesty. Celý popis

339

339 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 399 Kč, Ušetříte 60 Kč (15 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Hledáte skutečně komplexní, ale zároveň poutavou a srozumitelnou učebnici všímavosti a meditačních technik? Pak jste ji našli!

Všímavost nabízí cestu k celkové životní pohodě a pomáhá lépe zvládat nevyhnutelné překážky, jež život staví do cesty. Je přístupná každému, prokazatelně přináší příznivé účinky a přitom nevyžaduje žádný speciální výcvik ani spoustu volného času.

Osvojíte si techniky, které opravdu fungují a které můžete jednoduše praktikovat cestou do práce, na procházce se psem nebo při mytí nádobí. Získáte spoustu praktických rad, jak do běžného života začlenit meditace, jež vám nezaberou více než dvacet minut denně. Pomocí flexibilního a podrobného akčního plánu se krok za krokem naučíte, jak se v běžném životě lépe soustředit, jak zvládat nepříjemné emoce jako hněv a smutek, jak prohloubit své vztahy, jak se cítit odpočatější a zažívat méně stresu, jak omezit nezdravé návyky, jak zmírnit pocity úzkosti a deprese i jak se zbavit nespavosti, bolestí zapříčiněných stresem a dalších zdravotních problémů.

  • počet stran: 320
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 5.2.2016
  • šířka: 168mm
  • výška: 17mm
  • hmotnost: 540g
  • ISBN: 978–80–247–5569–4

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Siegel Ronald D.
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Grada