Jan Burian: Polemiky, pocty, provokace - (ze světa písní)

Jan Burian: Polemiky, pocty, provokace - (ze světa písní)


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Doba, kdy byli básníci středem pozornosti veřejnosti, je dávno pryč, ani o Vrchlického či Nezvala by se dneska média neprala, ale litovat toho nemusíme. Celý popis

261
290 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
261 Kč
Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100016696179

Popis

Popis produktu

Doba, kdy byli básníci středem pozornosti veřejnosti, je dávno pryč, ani o Vrchlického či Nezvala by se dneska média neprala, ale litovat toho nemusíme. Ten, kdo chce, může bez váhání vstoupit do světa poezie, číst a číst a uctívat v tomto nekonečném vesmíru metafor, myšlenek či slovních hříček, koho chce.
 

To samé, co Jan Burian napsal v kapitole o básnících – jmenovitě o Pavlu Šrutovi –, by se dalo použít i pro písničkáře, ústřední postavy knihy Polemiky, pocty, provokace. Doby, kdy se za nimi na letní festivaly sjížděly tisíce lidí, už patrně pominuly, přesto stojí za to si je připomenout. Pamětníci si díky Burianovi zavzpomínají, těm ostatním může kniha posloužit jako návod, koho stojí za to si i v dnešní době poslechnout.
 

Všem pak bude při čtení této knihy zaručeně pohrávat na rtech úsměv, neboť, jak praví autor: „Chybí-li humor jako koření, není strava k ničemu.“ A této knize koření rozhodně nechybí.

 

  • Datum vydání: 01. 01. 2018
  • Počet stran: 223
  • ISBN: 978–80–7492–379–1
  • Vazba: Pevná bez přebalu lesklá

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Jan Burian
Typ(vazba) vázaná
Jazyk česky