Williams Owen: Bohemian Rhapsody + DVD

Značka: Náš kód: 100003859380

Partnerský prodej

Williams Owen: Bohemian Rhapsody + DVD

Knihu v limitované dárkové edici doplňuje originální DVD S BONUSY, včetně kompletní nesestříhané rekonstrukce vystoupení na Live Aid. Ze zákulisí filmového megahitu oceněného čtyřmi Oscary. Celý popis

564

698 Kč
564 Kč
-19%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003859380

Popis

Popis produktu

Knihu v limitované dárkové edici doplňuje originální DVD S BONUSY, včetně kompletní nesestříhané rekonstrukce vystoupení na Live Aid.

Ze zákulisí filmového megahitu oceněného čtyřmi Oscary.

Oficiální kniha k výpravnému filmu Bohemian Rhapsody o skupině Queen od společnosti Twentieth Century Fox.

Film Bohemian Rhapsody, opuletní oslava rockové skupiny Queen a jejího nezapomenutelného frontmana Freddieho Mercuryho, se stal nejnavštěvovanějším filmem v českých kinech. Kniha dokumentuje fantastickou cestu Freddieho Mercuryho a skupiny Queen, jak byli zachyceni ve filmu, od prvních úspěchů až po strhující vystoupení na koncertu Live Aid v londýnském Wembley v roce 1985. Obsahuje stovky jevištních i zákulisních fotografií členů kapely a jejich doprovodu: Freddieho Mercuryho, Briana Maye, Rogera Taylora, Johna Deacona, Jima Beache, Paula Prentera, Mary Austinové, Johna Reida a dalších. Tyto legendární postavy jsou na stránkách knihy představeny s detailností velkého filmového plátna.

Autor Owen Williams nás zavádí do centra dění, v němž se natáčel tento vynikající film a nechává nás nahlédnout pod pokličku příběhu i práce na scénách, rekvizitách a kostýmech. Čtenáři se tak dostává do rukou nádherný suvenýr a připomínka nezapomenutelného filmového zážitku, jakým je Bohemian Rhapsody.

  • počet stran: 160
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 29.3.2019
  • šířka: 286mm
  • výška: 17mm
  • hmotnost: 1181g
  • ISBN: 978–80–7565–491–5

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Williams Owen
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Jota