Počet nalezených produktů: 593

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Chadwicková Elizabeth: Zimní koruna-61%
349 Kč

134 Kč

Akce

Druhý díl historické trilogie o Eleonoře Akvitánské. Píše se rok 1154 a Alienor je královnou Anglie. Zatímco její manžel, král Jindřich II., je často na válečných taženích, její rolí je plodit a vychovávat děti a spravovat zemi.


Dobrylovský Jiří: Tajemství Prokopa Velikého
269 Kč

216 Kč

Novinka

Román „Tajemství Prokopa Velikého“ probíhá ve třech navzájem se prolínajících časových rovinách – za husitské reformace, v počátcích jezuitské protireformace a v současnosti.


Gabaldon Diana: Sedm kamenů lásky a ztráty
449 Kč

379 Kč

Kniha Sedm kamenů lásky a ztráty je sbírkou krátkých povídek – včetně dvou dosud nevydaných novel –, které poutavě a rozmanitým způsobem rozšiřují příběhy hrdinů série Cizinka .


Melville Theresa: Legenda o krvi a lásce-68%
279 Kč

89 Kč

Akce

Londýn 1888. Je parné léto a ve městě se mluví jen o Jacku Rozparovači. Šílený vrah si své oběti vybírá mezi dívkami, jež na ulici provozují prostituci, mezi stvořeními, jejichž život visí na tenkém vlásku, který sériový vrah navždy přetíná.


Šachová Miloslava: Proti proudu řeky
269 Kč

226 Kč

Historický román z doby vlády Karla IV.

Purkrabí tajemného Karlova hrádku marně vyhlíží císaře Karla IV. Čas neúprosně běží a hrad zasáhne série podivných úmrtí. Obětí stále přibývá a tragédie se nevyhne ani rodině purkrabího.


Aitcheson James: Rozervané království
368 Kč

309 Kč

Další příběh normanského rytíře Tancreda

Příběh začíná na nepokojné hranici Anglie a Walesu, kde Tancred, známý hrdinskými válečnými činy, dostane půdu od svého nového pána Roberta Maleta na oplátku za své služby v bitvě o Eoferwic.


Aitcheson James: Ve znamení meče
368 Kč

309 Kč

Ve znamení meče je první díl historické trilogie z doby těsně po normanském vítězství na britských ostrovech.


Baddiel David: Tajné záměry
399 Kč

322 Kč

O utrpení Židů, postižených hrůzami holocaustu ve třicátých letech minulého století a v průběhu druhé světové války, vydává svědectví mnoho knih.


Bailyová Virginia: Jednou časně zrána
349 Kč

282 Kč

Šedivé ráno roku 1943. Na římské ulici se dvě mladé ženy na okamžik střetnou pohledem. Chiara se chystá uprchnout z okupovaného města. Ta druhá, které se drží malý chlapec, musela pod namířenými zbraněmi nastoupit na korbu náklaďáku.


Baricco Alessandro: Hedvábí
249 Kč

201 Kč

Toto není román. A není to povídka. Toto je příběh. Poetický příběh o nenaplněné lásce, vyprávěný stylem hladkým a lehounkým jako hedvábí. Děj se odehrává ve Francii a exotickém Japonsku devatenáctého století.


Bauer Jan: Evangelium Máří Magdalény
299 Kč

242 Kč

Břeněk Malovec z Malovic je králem Jiřím z Poděbrad vyslán do Turecka coby vůdce diplomatického poselstva. Když se dlouho nevrací, vydává se jeho snoubenka, šlechtická dcera Kateřina z Voračova, za ním.


Bauerová Anna: César a gladiátor
449 Kč

363 Kč

Dějově bohatý a rozvětvený historický román o césaru Marku Aureliovi a jeho nástupci Commodovi. Římské legie na severní hranici impéria zdecimoval mor a kmeny žijící ve středu Evropy překročily Dunaj, aby se usadily na vylidněném území.


Bauerová Anna: Válka vlků
329 Kč

266 Kč

Historicky objevný román z doby starověkého Říma. V románu Chyť vlka za uši autorka vylíčila, jak byl král Marobod, vyrůstající v Římě u císaře Augusta, poslán do Boiohema a stal se historicky prvním králem na našem území.


Benzoni Juliette: Rej dýk 2 - Ravaillacovo ostří
299 Kč

242 Kč

Navzdory hrozbám, které se vznáší nad jeho spojením s Lorenzou, nemá Thomas de Courcy nejmenší úmysl se mladé ženy vzdát. Už jejich svatba je však anrušená podivným pokusem o léčku.


Benzoni Juliette: Vévodův talisman - Tři rubíny-70%
299 Kč

89 Kč

Výprodej

Na útěku po prohrané bitvě u Grandsonu 2. března 1476 proti Švýcarům byl všemocný burgundský vévoda Karel Smělý nucen zanechat všechna svá zavazadla s pohádkovým bohatstvím napospas vítězům.


Benzoni Juliette: Zlatá chiméra Borgiů
299 Kč

242 Kč

Píše se rok 1912 a právě se potápí Titanic. Ve všeobecné panice dochází k vraždě. Mladá a krásná žena zavraždí markýzu d´Anguisola, za svobodna Belmontovou a zmocní se jejího vzácného šperku – Chiméry Borgiů.


Bilyeauová Nancy: Kalich
399 Kč

322 Kč

Když král Jindřich VIII. s konečnou platností zruší anglické kláštery, musí Joanna Staffordová opustit převorství a vyhledat nový domov.


Blankmanová Anne: Vězeň noci a mlhy
349 Kč

294 Kč

Mnichov 30. let 20. století skrývá mnohá tajemství a za každým rohem číhá nějaké nebezpečí. Gretchen vyrostla mezi národními socialisty pod ochranným křídlem „strýčka“ Adolfa. Její otec totiž padl, aby zachránil Hitlerův život.


Bílek Jiří: První kníže aneb Předtucha moci-46%
279 Kč

149 Kč

Akce

Biografický román o historicky prvním českém knížeti Bořivoji I. (853 – 889) z dynastie Přemyslovců. Po čase bezvládí a zmatků usedá Bořivoj na knížecí stolec na Levém Hradci.


Bogdanová D. L.: Rivalky u dvora Tudorovců
299 Kč

242 Kč

Historický román z prostředí anglického královského dvora 16. století je plný intrik a emocí.

Budoucnost Alžběty Staffordové, dvorní dámy královny Kateřiny a zároveň dcery vévody z Buckinghamu, se zdá zcela jasná.


Bogdanová D. L.: Zapomenutá královna
299 Kč

242 Kč

Román o lásce a ambicích je inspirovaný anglickými dějinami. Ožívá v něm jedna z nejzajímavějších, a přece nejvíc přehlížených osobností éry Tudorovců, skotská královna Markéta, dcera Jindřicha VII. a sestra Jindřicha VIII.


Bomannová Corina: Motýlí ostrov
349 Kč

282 Kč

Diana Wagenbachová, berlínská právnička, odlétá do Anglie, kde umírá její milovaná teta. Ta v posledních slovech prosí Dianu, aby odhalila dlouho chráněné rodinné tajemství.


Bomannová Corina: Zahrada v měsíčním svitu
349 Kč

282 Kč

Když antikvářka Lilly dostane darem staré housle, které jí údajně patří, je velice zmatená. Neumí si vysvětlit, proč právě ona má zdědit – jak se záhy ukáže – velice slavný nástroj.


Brabenec Jiří: Řeka osudu
319 Kč

258 Kč

Václavu Hájkovi z Libočan bylo předurčeno stát se tykadlem doby, rozporuplné jako on sám. Stát se osobností, která je svým dílem, sice diskutovaným, nikdy však pečlivě vědecky neprostudovaným, neodmyslitelnou součástí české kultury.


Brandstaetter Roman: Ježíš z Nazareta
1 300 Kč

1 049 Kč

Výjimečný román o židovství a křesťanství, o člověku, jeho hledání, pochybách a nadějích.

Nejznámější příběh lidských dějin v románové epopeji.


Breston Walter: Judith
149 Kč

121 Kč

Příběh tragické lásky židovky a německého špiona za druhé světové války, nebo text, jehož hlavním smyslem jsou tajné zprávy, o jejichž rozluštění již dlouho usilují kryptografové po celém světě?


Bullington Jesse: Obcování se smrtí
389 Kč

314 Kč

Americký autor Jesse Bullington přináší českému čtenáři noir historický román s fantaskními až magickými prvky. Své Obcování se smrtí staví na reálných historických základech – Evropa přelomu 15. a 16.


Bureš Roman: Zuřící lev
229 Kč

185 Kč

První století před Kristem. Ekonomika Říma stojí na potu a utrpení stovek tisíců otroků. Malá vzpoura gladiátorů v Capue se rozroste do netušených rozměrů. Jedním ze vzbouřenců je boxer Leon, který byl teprve nedávno odvlečen do otroctví.


Burg Johanna Marianna: Temný osud jménem d´Este
289 Kč

234 Kč

Tento sugestivní a mysteriózní historický román nabízí v netradičním zpracování zajímavý pohled na různé záhadné okolnosti, předzvěsti a varovná znamení, které předcházely atentátu na následníka trůnu, arcivévodu Františka Ferdinanda d´Este a jeho ma


Byrdová Sandra: Růže mají trny. Román o Alžbětě I.
299 Kč

242 Kč

Co si počít, když vás služba u královny může připravit o manželství i o život?

Roku 1565 se sedmnáctiletá Elin vydává ze Švédska na nebezpečnou cestu do Anglie.


Caldecott Andrew: Opskurno
389 Kč

314 Kč

Vítejte v Opskurnu!

Město Opskurno si žije uzavřeno samo do sebe — navzdory pozoruhodné architektuře, průkopnické vědě a neobvyklým rituálům se o něm nezmiňují žádné mapy ani průvodci. Královna Alžběta I.


Cameron Christian: Tyran - Bouře šípů
299 Kč

242 Kč

Příběh z doby Alexandra Velikého

Athénský válečník Kineiás urazil dlouhou cestu od doby, kdy byl propuštěn z Alexandrovy armády a kdy ho rodné město poslalo do vyhnanství.


Campionová Emma: Milostný trojúhelník
379 Kč

306 Kč

Barvitý příběh lásky a zrady odehrávající se na anglickém dvoře 14. století. Když byl popraven hrabě z Kentu, jeho dcera Joan žila s matkou a bratrem na královském dvoře pod ochranou královny Filipy. Král Eduard III.


Carlin Laura: Bezbožník
299 Kč

242 Kč

Píše se rok 1831 a v temných londýnských uličkách neustále beze stopy mizí muži, ženy i děti. Bezbranní chudáci, kteří se tak záhadně ztrácejí, však nemají nikde zastání.


Carpenter Dana Chamblee: Čarodějka na Pražském hradě
279 Kč

226 Kč

Patnáctiletá Myška vůbec nestárne, je nesmrtelná. V klášteře Teplá z ní vychovávají léčitelku a skrývají ji před lidmi, aby nebyla nařčena z čarodějnictví. Jednou zachrání vážně zraněného kralevice Přemysla Otakara II.


Carr Caleb: Legenda o Brokenu
499 Kč

403 Kč

Osudy opevněného města, kde panuje pořádek nastolený ostřím meče – byť v celé říši tajné kliky snují intriky na jeho ovládnutí.


Carr Caleb: Psychiatr
399 Kč

322 Kč

Vstupte do jiné doby a zažijte nezapomenutelnou hrůzu. Píše se rok 1896 a New York svírá děs. Někde v metropoli se totiž skrývá záhadný nový druh zločince – sériový vrah.


Caspariová Sofia: Argentinská sága 1: V zemi korálového stromu
399 Kč

322 Kč

V létě roku 1863 se při plavbě do Buenos Aires poznají dvě mladé ženy Anna a Viktoria. Obě jsou na cestě za svými manžely, kteří tam cestovali před nimi. Viktoriina muže povolaly naléhavé obchody na jeho usedlost na severu Argentiny.


Caspariová Sofia: Argentinská sága 2: Laguna plameňáků
399 Kč

322 Kč

Životní cesty tří rodin z 1. dílu trojdílné argentinské ságy V zemi korálového stromu pokračují. Argentina roku 1876. Mladá ovdovělá Annelie Wienandová se odstěhuje s dcerou Minou z Frankfurtu, aby se znovu provdala.


Caspariová Sofia: Argentinská sága 3: Píseň vodopádu
399 Kč

322 Kč

Argentina, 1897

Clarissa a Javier chtějí oslavit první výročí sňatku výpravou k vodopádům Iguazú. Nádherný den ale skončí hrozně. Javier zemře, Clarissa spadne do dravého vodopádu…


Chadwicková Elizabeth: Templářský kříž
399 Kč

322 Kč

William Marshal, králův rytíř, je na konci svého dlouhého a slavného života. Jeho posledním přáním je, aby mu jeho věrný služebník přinesl hedvábí, které si před třiceti lety přivezl ze Svaté země.


Ciprová Oldřiška: Láska a majestát - Román o Elišce Přemyslovně
269 Kč

218 Kč

Po smrti Václava II. na trůn usedne jeho syn Václav III. Vládu mu komplikují nejen mocní čeští páni, ale i ženy z královského rodu, hlavně ambiciózní Eliška Přemyslovna. Brzy je mladá princezna ve dvojím ohni: láká ji moc, ale svazuje ji láska.


Colinová Beatrice: Uchopit sen
359 Kč

289 Kč

Zajímavé historické pozadí i milostný příběh plný neočekávaných zvratů jsou v pozadí čtenářské atraktivity tohoto krásného románu.