Počet nalezených produktů: 6

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Körnerová Hana Marie: Hodina po půlnoci
349 Kč

282 Kč

Dcera pařížského notáře Fabiena Maréchalová spěchá za umírajícím otcem, riskuje cestu za tmy a její kočár je v husté vánici přepaden. Dívka vyvázne jen o vlásek a po návratu domů zjišťuje, že útok kdosi objednal. Její život se od základu mění.


Körnerová Hana Marie: Pán hor II.
339 Kč

274 Kč

Rozsáhlá historicko-romantická sága mapuje osudy šesti generací šlechtického rodu de Braie od roku 1785.


Körnerová Hana Marie: Pán hor III.
329 Kč

266 Kč

Sebastian odjíždí do Itálie, aby našel zmizelou schovanku Olivii. Ani on sám netuší, jakou lavinu událostí tím spustí. Rodinu čekají intriky, podivné sňatky, rozkol mezi sourozenci, únos, souboje i soudní proces.


Körnerová Hana Marie: Pán hor IV.
329 Kč

266 Kč

Sebastianova jediná dcera Christina je samostatná dívka vychovaná v duchu nové doby, hýčkaná rodinou a střežená pěti bratry. Ani ti ji však nedokážou uchránit nepříjemného zážitku, který obrátí její život naruby.


Körnerová Hana Marie: Pán hor V.
329 Kč

266 Kč

Souboj s Gilbertem znamená v životě Maxmiliána de Braie zásadní zlom. Po částečném vyléčení opouští Francii a odjíždí do světa. Po Evropě přichází na řadu Afrika, kde právě otevřeli Suezský průplav. Jeho akcie vynesou Maxmiliánovi jmění.


Körnerová Hana Marie: Pán hor VI.
329 Kč

266 Kč

Christianův nevlastní syn Frederic propadne automobilovému sportu. Touží studovat techniku, ale podvolí se otcovu přání a stává se lékařem. Povolání ho zavede nejprve do odlehlého kouta Francie, později i na Madagaskar a do Maroka.