Počet nalezených produktů: 11

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Vaňková Ludmila: Přemyslovci - Trůn patří rytířům
499 Kč

403 Kč

Nová řada královských ság Ludmily Vaňkové PŘEMYSLOVCI pokračuje třetí knihou TRŮN PATŘÍ RYTÍŘŮM (1231–1271) a spojuje romány Zapomenutý král a Král železný, král zlatý.


Vaňková Ludmila: Jan Lucemburský II - Roky před úsvitem
499 Kč

403 Kč

Roky před úsvitem (1317 – 1325) Jan Lucemburský si už jako pětadvacetiletý vysloužil nevlídnou přezdívku „král cizinec“. České království bylo bez krále, který vyhledával dobrodružství ve vzdálených cizích zemích.


Vaňková Ludmila: Jan Lucemburský - Království na prodej
499 Kč

403 Kč

Královská sága JAN LUCEMBURSKÝ vyjde ve dvou svazcích

Království na prodej Roky před úsvitem

Království na prodej zachycuje bouřlivé období Českého království, kdy Přemyslovce na trůně střídali Lucemburkové, jejichž hvězda díky císaři Jindřic


Vaňková Ludmila: Karel IV. - Otec vlasti
1 999 Kč

1 614 Kč
+ doprava zdarma

LIMITOVANÁ EDICE Šestidílná historická sága je nejznámější a také nejobsáhlejší román o Karlu IV. Vychází v jedné knize s bohatým barevným obrazovým doprovodem a v exkluzivní grafické úpravě.


Vaňková Ludmila: Kronika Karla IV. - Cval rytířských koní
499 Kč

403 Kč

Románová kronika o Karlu IV. a jeho době začíná v roce 1330. Po letech strávených u francouzského dvora a válečném tažení v severní Itálii se sedmnáctiletý Karel vrací na prosbu českých pánů do Čech a v jeho životě nastává rozhodující obrat.


Vaňková Ludmila: Přemyslovci - Z milosti Boží
499 Kč

403 Kč

Nová řada pěti královských ság Ludmily Vaňkové PŘEMYSLOVCI pokračuje druhou knihou Z MILOSTI BOŽÍ (1199–1231) a spojuje romány Cestou krále a Dítě z Apulie.


Vaňková Ludmila: Stříbrný jednorožec
369 Kč

298 Kč

Po uzavření náboženského smíru mezi katolíky a utrakvisty v roce 1485 zažila Kutná Hora stříbrnou horečku. Měla dvacet tisíc obyvatel, byla druhým největším městem v Čechách, důl Osel dosáhl hloubky 600 metrů a byl nejhlubší na světě.