Počet nalezených produktů: 11

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Vandenberg Philipp: Akce Farao
329 Kč

266 Kč

Anglický archeolog profesor Shelley dostane podezřelou nabídku. Místo svého pána se však na nebezpečnou schůzku dobrovolně vypraví jeho horlivý sluha Omar.


Vandenberg Philipp: Akta Golgata
249 Kč

201 Kč

Mezinárodní thriller o obchodu s darovanými transplantáty a o největším tabu církve. Po transplantaci orgánu umírá pacient. To, co nejprve vypadá jako odborné pochybení, se záhy ukazuje jako cílený útok.


Vandenberg Philipp: Gladiátor
299 Kč

242 Kč

Historický román se odehrává v 1. století n. l. v císařském Římě, sleduje osudy Gaia Vitellia, nejslavnějšího římského gladiátora. Mladík sem přijíždí s úmyslem živit se jako kotlář.


Vandenberg Philipp: Hetéra
259 Kč

209 Kč

Román o neodvratitelnosti osudu, tragické lásce i velkém vítězství Když se slavný athénský vojevůdce Themistoklés setkal s mladičkou zajatkyní Dafné, přikázal, aby ji prodali na trhu s otroky… Život dívce zachránil jeho sok Aristeidés, který jí urč


Vandenberg Philipp: Kejklířova žena
299 Kč

242 Kč

Anno 1525. Jen pár dní před složením věčné přísahy prchá novicka Magdalena z kláštera. V nouzi se připojí ke skupině kejklířů, v jejímž čele stojí Velký Rudolfo, nejslavnější provazochodec na světě.


Vandenberg Philipp: Koperníkova kletba
259 Kč

209 Kč

Když kamenickému učni Leberechtu Hamannovi a jeho sestře Žofii zemře otec, jsou oba svěřeni do poručnické péče bohatého hostinského Jakuba Schlüssela a jeho mladé krásné ženy Marty, do níž se mladík okamžitě zamiluje.


Vandenberg Philipp: Král z Luxoru
499 Kč

403 Kč

Životní příběh významného archeologa Howarda Cartera, objevitele Tutanchamonovy hrobky, panovníka 18. dynastie. Carter žil léta v poušti, kde usiloval o splnění svého snu, a často byl mnohem blíž šílenství než úspěchu.


Vandenberg Philipp: Osmý hřích
299 Kč

242 Kč

Je to vlastně cenná sbírka knih jedné zchudlé markýzy, která přivádí mnichovského antikváře Lukase Malberga do Říma. Tam se však zaplete do případu vraždy. Jeho bývalá spolužačka, krásná Marlene, leží ve svém římském bytě ve vaně mrtvá.


Vandenberg Philipp: Osmý hřích
349 Kč

282 Kč

Ďábel se obléká do purpuru!

Je to původně cenná sbírka knih jedné zchudlé markýzy, která přivádí mnichovského antikváře Lukase Malberga do Říma. Tam se však zaplete do případu vraždy.


Vandenberg Philipp: Pompejan
279 Kč

226 Kč

První století po Kristu Římská říše je na vrcholu své slávy a její rozsáhlé území sahá od Atlantského oceánu až do Orientu.


Vandenberg Philipp: Zelený skarabeus
299 Kč

242 Kč

Před inženýrem Arthurem Kaminským z Essenu, který přijíždí v 60. letech do Egypta, stojí nelehký úkol – záchrana skalního chrámu Ramesse II.