Počet nalezených produktů: 36

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Vondruška Vlastimil: Dobronínské morytáty - Letopisy královské komory
299 Kč

242 Kč

Na počátku adventu přijíždí Jiří Adam z Dobronína s pomocníky bakalářem Petrem a jeho ženou Rozárkou na svůj statek na Vysočině, kde hodlá během Vánoc odpočívat. Ale ihned po příjezdu ho vyhledá stařena, která byla kdysi jeho kojnou.


Vondruška Vlastimil: Intimní historie od antiky po baroko
289 Kč

234 Kč

V učebnicích historie a vědeckých dílech najdeme údaje o panovnících, slavných bitvách, hospodářství i umění, ale o základních lidských potřebách se toho dozvíme málo či vůbec nic.


Vondruška Vlastimil: Klášterní madrigal
299 Kč

242 Kč

Kdesi pod horami u hranic Českého království se nachází Klášter s panstvím, Bohem i generální kapitulou v Selbru opuštěným. Spravují ho líní řeholníci a obývají hříšní poddaní.


Vondruška Vlastimil: Mrtvý posel - Letopisy královské komory
289 Kč

234 Kč

Královský písař Jiří Adam z Dobronína nalezne u dveří svého domu těžce zraněného muže. Umírající stihne ještě povědět, že se chystá jakési spiknutí, jenže zemře dřív, než stačí povědět víc.


Vondruška Vlastimil: Přemyslovská epopej II. - Jednooký král Václav I.
449 Kč

363 Kč

Druhá část čtyřdílné románové fresky o životě posledních přemyslovských králů začíná v době Václavova dětství, kdy Přemysl I. Otakar bojuje o uznání svého sňatku s Konstancií Uherskou a tím také o legalizaci nástupnických práv malého Václava.


Vondruška Vlastimil: Přemyslovská epopej IV. - Král básník Václav II.
449 Kč

363 Kč

Závěrečný díl ságy o jedné z nejslavnějších epoch českých dějin, o době velkých přemyslovských králů. Začíná koncem vlády Přemysla II. Otakara, vypráví o vládě Václava II. a vraždě jeho syna Václava III. Král Václav II.


Vondruška Vlastimil: Přemyslovská epopej - luxusní vydání
1 499 Kč

1 209 Kč

Přemyslovská epopej je dosud nejrozsáhlejší v Čechách publikovanou historickou románovou freskou, zobrazující osudy posledních velkých přemyslovských králů

Je rozdělena do čtyř částí – Velký král (Přemysl I. Otakar), Jednooký král (Václav I.


Vondruška Vlastimil: Prodavači ostatků
359 Kč

289 Kč

Příběh českého rytíře Martina ze Stvolna, plný napětí, vzrušení a dějových zvratů, se odehrává v polovině 14. století.


Vondruška Vlastimil: Román o růži
299 Kč

242 Kč

Již devátý díl historických detektivních románů, které se odehrávají v časech panování krále Přemysla II. Otakara.


Vondruška Vlastimil: Sběratelé ostatků
369 Kč

298 Kč

Pokračování osudů Martina ze Stvolna, který se vrací z Francie do Prahy, aby dokončil studia na nově založené univerzitě. Ani v Praze však nemá možnost školu dokončit.


Vondruška Vlastimil: Strážce boleslavského mystéria
319 Kč

258 Kč

V pořadí již osmý detektivní román oblíbeného autora se opět odehrává v době českého krále Přemysla II. Otakara. Správce hradu Bezdězu Oldřich z Chlumu stojí tentokrát proti nebezpečným úkladům tajného bratrstva.


Vondruška Vlastimil: Ulička hanby - Letopisy královské komory
299 Kč

242 Kč

Královský písař Jiří Adam z Dobronína se v době mládí znal s ženou, která se později vypracovala na majitelku jednoho z nejluxusnějších nevěstinců na Starém Městě pražském. Kdysi mu pomohla a nyní potřebuje pomoc sama.


Vondruška Vlastimil: Vládcové ostatků
369 Kč

298 Kč

Další příběhy českého rytíře Martina ze Stvolna, odehrávající se v polovině 14. století. Císař Karel IV. potvrdí jeho sňatek s bývalou manželkou třeboňského kata Johankou.


Vondruška Vlastimil: Zloději ostatků
379 Kč

306 Kč

Čtvrtý díl o mladém zemanovi, skvělém trubadúrovi a příležitostném obchodníkovi s ostatky Martinovi ze Stvolna se odehrává záhy po návratu z římské jízdy císaře Karla IV. domů.