Počet nalezených produktů: 12

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Graham Winston: Poldark 1 - Ross Poldark Návrat domů
369 Kč

298 Kč

Kapitán Ross Poldark se vrací roku 1783 z americké války za nezávislost do rodného Cornwallu a těší se, že po několika letech zase začne vést normální život, bude spravovat rodový majetek a ožení se s dívkou, kterou už léta miluje.


Graham Winston: Poldark 2 - Demelza Dáma z chatrče
399 Kč

322 Kč

Ross Poldark se vrátil po ukončení války za nezávislost z Ameriky do rodného Cornwallu, ale stále víc se vzdaluje elegantní a distingované společnosti, z níž vzešel.


Graham Winston: Poldark 3 - Jeremy Poldark Nový začátek
329 Kč

266 Kč

Ross Poldark zažívá nejtíživější chvíle svého života. Po tragické ztrátě dcery a krachu společnosti na zpracování rudy, do níž investoval spoustu peněz, se ocitá před soudem.


Graham Winston: Poldark 4 - Warleggan Nad propastí
379 Kč

306 Kč

Ross Poldark se po návratu z války v Americe, otcově smrti a sňatku s mladičkou služebnou Demelzou pouští do obnovy hospodářství a otevírá rodový měděný důl. Neustále však naráží na nedostatek peněz a ohrožuje tak nejen holou existenci své rodiny.


Graham Winston: Poldark 5 - Zatmění
399 Kč

322 Kč

Ross Poldark se po řadě osobních i finančních ztrát snaží zajistit svou ženu Demelzu a syna Jeremyho, ale stále naráží na svého úhlavního nepřítele, mstivého bankéře a podnikatele George Warleggana.


Graham Winston: Poldark 6 - Čtyři labutě
449 Kč

363 Kč

Ross Poldark se po řadě osobních i finančních ztrát snaží zajistit svou ženu Demelzu a syna Jeremyho, ale stále naráží na svého úhlavního nepřítele, mstivého bankéře a podnikatele George Warleggana.


Körnerová Hana Marie: Hodina po půlnoci
349 Kč

282 Kč

Dcera pařížského notáře Fabiena Maréchalová spěchá za umírajícím otcem, riskuje cestu za tmy a její kočár je v husté vánici přepaden. Dívka vyvázne jen o vlásek a po návratu domů zjišťuje, že útok kdosi objednal. Její život se od základu mění.


Körnerová Hana Marie: Pán hor II.
339 Kč

274 Kč

Rozsáhlá historicko-romantická sága mapuje osudy šesti generací šlechtického rodu de Braie od roku 1785.


Körnerová Hana Marie: Pán hor III.
329 Kč

266 Kč

Sebastian odjíždí do Itálie, aby našel zmizelou schovanku Olivii. Ani on sám netuší, jakou lavinu událostí tím spustí. Rodinu čekají intriky, podivné sňatky, rozkol mezi sourozenci, únos, souboje i soudní proces.


Körnerová Hana Marie: Pán hor IV.
329 Kč

266 Kč

Sebastianova jediná dcera Christina je samostatná dívka vychovaná v duchu nové doby, hýčkaná rodinou a střežená pěti bratry. Ani ti ji však nedokážou uchránit nepříjemného zážitku, který obrátí její život naruby.


Körnerová Hana Marie: Pán hor V.
329 Kč

266 Kč

Souboj s Gilbertem znamená v životě Maxmiliána de Braie zásadní zlom. Po částečném vyléčení opouští Francii a odjíždí do světa. Po Evropě přichází na řadu Afrika, kde právě otevřeli Suezský průplav. Jeho akcie vynesou Maxmiliánovi jmění.


Körnerová Hana Marie: Pán hor VI.
329 Kč

266 Kč

Christianův nevlastní syn Frederic propadne automobilovému sportu. Touží studovat techniku, ale podvolí se otcovu přání a stává se lékařem. Povolání ho zavede nejprve do odlehlého kouta Francie, později i na Madagaskar a do Maroka.