Počet nalezených produktů: 5

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Flaubert Gustave: Salambo - NV
290 Kč

235 Kč

Děj jednoho z nejslavnějších historických válečných románů se odehrává ve 2. století př. n. l. v Kartágu, poraženém v punské válce. Autor barvitě líčí vzpouru žoldnéřů najatých proti Římu, kterým Kartágo odmítlo zaplatit žold.


Gautier Théophile: Kapitán Fracasse
369 Kč

298 Kč

Baron de Sigognac, šlechtic z Gaskoňska, žije na svém zchátralém zámku, kterému ironicky říká „Bída“, jen se svým starým sluhou, který je současně jeho přítelem, otcem a učitelem šermu.


Gulia Georgij: Hannibal - Syn Hamilkarův
99 Kč

79 Kč

Historický román zachycuje nejslavnější období Hanibalovy životní dráhy, kdy stanul v čele kartaginského vojska v Hispánii a jako zdatný politik a vojevůdce se rozhodl zarazit světovládnou rozpínavost Říma.


Patočka Karel: Tulák a erb lilie-70%
149 Kč

44 Kč

Akce

Příběh odehrávající se za vlády Napoleona Bonaparta představuje historické postavy a poutavě vykresluje dějinné události; nepostrádá romantiku tragické lásky ani napínavé okamžiky při odhalování tajemství svobodných zednářů.


Pánek Jiří: Louka ohňů - Historické drama z období Sámovy říše
280 Kč

226 Kč

Historické drama líčí věrně a napínavě období vzniku Sámovy říše, tvořící významnou etapu ve vývoji středověké Evropy, přičemž nabízí neobvyklý pohled na mladou ženu zápasící s nutným zlem její doby, kterou pomáhá tvořit a již hluboce lidsky prožívá.