Počet nalezených produktů: 12

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Aitcheson James: Rozervané království
368 Kč

309 Kč

Další příběh normanského rytíře Tancreda

Příběh začíná na nepokojné hranici Anglie a Walesu, kde Tancred, známý hrdinskými válečnými činy, dostane půdu od svého nového pána Roberta Maleta na oplátku za své služby v bitvě o Eoferwic.


Aitcheson James: Ve znamení meče
368 Kč

309 Kč

Ve znamení meče je první díl historické trilogie z doby těsně po normanském vítězství na britských ostrovech.


Endó Šúsaku: Mlčení
268 Kč

226 Kč

Světoznámý román Mlčení (1966) jednoho z nejvýznamnějších moderních japonských autorů sleduje dramatický konec křesťanské misie v Japonsku v první polovině 17. století.


Endó Šúsaku: Samuraj
349 Kč

294 Kč

V románu Samuraj (1980) navázal Šúsaku Endó na svou doposud nejúspěšnější knihu Mlčení (1966, česky Vyšehrad 1987 a 2017). I v Samurajovi se významný japonský prozaik 2. poloviny 20.


Kane Ben: Cesta do Říma
348 Kč

293 Kč

Třetí, závěrečná část trilogie, odehrávající se v době Julia Caesara, přináší rozuzlení dramatických osudů Romula, Tarquinia a Fabioly, hrdinů Zapomenuté legie a Stříbrného orla.


Kane Ben: Orlové v bouři
349 Kč

294 Kč

Závěr trilogie o nesmiřitelných bojích římských legií s germánskými kmeny, v němž se završí osudy centuriona Lucia Tulla a jeho nejbližších spolubojovníků

Při bojích s germánským kmenem ztratili Římané symboly svých legií – zlaté orly.


Kane Ben: Orlové ve válce
348 Kč

293 Kč

Bitva v Teutoburském lese, která se odehrála v roce 9 n. l. mezi spojenými germánskými kmeny a třemi římskými legiemi, vedenými guvernérem Germánie Quinctiliem Varem, byla pro Římany zdrcující a z této porážky se nikdy úplně nevzpamatovali.


Kane Ben: Štvanice na orly
348 Kč

293 Kč

Volné pokračování historického románu o bitvě v Teutoburském lese Orlové ve válce

Píše se rok 14.


Kane Ben: Zapomenutá legie
348 Kč

293 Kč

První svazek trilogie z doby triumvirátu Julia Caesara, Pompeia a Crassa V dobrodružném historickém románu plném překvapivých zvratů zachycuje autor neklid, brutalitu i nádheru Říma v 1. století př. Kr.


Roth Joseph: Job - Román prostého člověka
188 Kč

158 Kč

Kniha Job s podtitulem Román prostého člověka rakouského žurnalisty a spisovatele židovského původu Josepha Rotha líčí osudy ortodoxního volyňského Žida Mendela Singera a jeho rodiny v carském Rusku přelomu 19. a 20.


Werfel Franz: Píseň o Bernadettě
398 Kč

335 Kč

Kniha slavného pražského rodáka Píseň o Bernadettě je vlastně dokumentárním románem, který na základě faktů vypravuje o životě Bernadetty Soubirousové, chudobného a neduživého děvčátka z pyrenejského podhůří, kterému bylo sesláno zjevení tajemné Dámy