Počet nalezených produktů: 16

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Vypnout filtr

Seznam je omezen pomocí filtrů:  Akce


Bílek Jiří: První kníže aneb Předtucha moci-46%
279 Kč

149 Kč

Akce

Biografický román o historicky prvním českém knížeti Bořivoji I. (853 – 889) z dynastie Přemyslovců. Po čase bezvládí a zmatků usedá Bořivoj na knížecí stolec na Levém Hradci.


Chadwicková Elizabeth: Zimní koruna-61%
349 Kč

134 Kč

Akce

Druhý díl historické trilogie o Eleonoře Akvitánské. Píše se rok 1154 a Alienor je královnou Anglie. Zatímco její manžel, král Jindřich II., je často na válečných taženích, její rolí je plodit a vychovávat děti a spravovat zemi.


Cullenová Lynn: Mrs. Poe-29%
379 Kč

269 Kč

Výprodej

Zakázaná láska k autorovi Havrana a jiných hrůzných příběhů může být nebezpečná…

„Každičká stránka nabitá dějem…


Ebertová Sabine: 1813 – Válečný požár-77%
399 Kč

89 Kč

Akce

Bitva národů u Lipska v roce 1813, která zásadně změnila tvář Evropy

Evropa sténá pod Napoleonovou vládou. Po dramatické porážce Grande Armée v Rusku přecházejí Prusko a carská říše do protiútoku.


Hanibal Jiří: Kat lidumil-84%
279 Kč

44 Kč

Akce

Nový historický román našeho oblíbeného autora vypráví pravdivý příběh obdivuhodné osobnosti a význačné postavy dějin – Karla Hussa z Chebu, který se dokázal vzepřít svému životnímu údělu i předsudkům a názorům své doby.


Harris Robert: Důstojník a špeh-74%
349 Kč

89 Kč

Akce

Leden 1895. Armádní důstojník Georges Picquart je za mrazivého rána v centru Paříže svědkem veřejného ponížení usvědčeného špiona – kapitána Alfreda Dreyfuse. Důstojník je odměněn povýšením; Dreyfus poslán nadosmrti na Ďáblův ostrov.


Patočka Karel: Tulák a erb lilie-70%
149 Kč

44 Kč

Akce

Příběh odehrávající se za vlády Napoleona Bonaparta představuje historické postavy a poutavě vykresluje dějinné události; nepostrádá romantiku tragické lásky ani napínavé okamžiky při odhalování tajemství svobodných zednářů.


Peinkofer Michael: Bratrstvo run-82%
399 Kč

71 Kč

Akce

Poté co spolupracovník spisovatele Waltra Scotta narazí v klášterní knihovně na záhadnou část starého rukopisu napsaného runami a krátce nato je nalezen mrtev, začnou se dít velmi znepokojivé události.


Serno Wolf: Loutkářova hra 2-85%
299 Kč

44 Kč

Akce

LOUTKÁŘ SE VRACÍ!

Berlín, anno 1783

Břichomluvec Julius Klingenthal je v šoku. Se svými šesti loutkami se chystá vjet do města, ale náhle je mu protiprávně zabavena celá jeho peněžní hotovost.


Štorkán Karel: Golem-77%
399 Kč

89 Kč

Akce

Golem a jeho tvůrce rabbi Löw jsou hlavními hrdiny třídílného historického románu Karla Štorkána. Židovská obec za vlády Rudolfa II. vzkvétala.