Skoteová Malena: Beton - Snadné betonové projekty doma a na zahradě

Značka:

Partnerský prodejVýprodej

Akce platí do 31.12.2020 nebo do vyprodání zásob.

Skoteová Malena: Beton - Snadné betonové projekty doma a na zahradě

Snadné betonové projekty doma a na zahradě… Více než 40 jednoduchých, ale přesto elegantních návrhů, které obohatí každou domácnost a zahradu. V této knize názorně předvádíme, jak vytvořit krásné a trvanlivé dekorativní předměty z betonu. Celý popis

134

134 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 279 Kč, Ušetříte 145 Kč (51 %)

  Náš kód: 100000293489

Popis

Popis produktu

Snadné betonové projekty doma a na zahradě… Více než 40 jednoduchých, ale přesto elegantních návrhů, které obohatí každou domácnost a zahradu.

V této knize názorně předvádíme, jak vytvořit krásné a trvanlivé dekorativní předměty z betonu. Text plný nápadů nabízí podrobné návody a obsahuje veškeré informace, které budete potřebovat – včetně výroby silikonových, dřevěných a kovových forem, poučení o různých druzích betonu a jejich použití a o tom, jak se pracuje s různými tvary. Autorka rovněž nabízí jedinečné tipy na dokonalou finální úpravu a vytváření dekorativních detailů, které dodají vašim výrobkům na osobitosti.

Objevíte, jak používat různé druhy betonu k dosažení úchvatných dekorativních efektů. V knize najdete neocenitelné rady týkající se všeho od výroby a používání forem až po finální úpravu výrobků. Srozumitelné návody rozepsané do jednotlivých kroků pomohou vždy dosáhnout dokonalých výsledků.

Celkem 44 projektů obsažených v této knize sahá od malých předmětů (talíře, květináče, mísy a svícny), které zvládnou i začátečníci, až po větší, jako jsou kachlová podlaha, zahradní lavičky a stůl, do nichž se mohou pustit ambicióznější tvůrci. Z návrhů, mezi nimiž jsou prostírání a kachličky stejně jako bazének pro ptáky nebo ohrádka na kompost, si vybere opravdu každý.

  • počet stran: 158
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 1.11.2010
  • šířka: 189mm
  • výška: 10mm
  • hmotnost: 476g
  • ISBN: 978–80–7359–250–9

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Skoteová Malena
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Metafora