Dillon Ernest: Výcvik skokového koně

Značka: Náš kód: 100000423044

Partnerský prodej

Dillon Ernest: Výcvik skokového koně

V knize jsou uvedeny podrobné rady pro kvalitní výcvik skokového koně a jeho jezdce, ať už začínajícího nebo s ambicemi závodit v soutěžích nejvyšších úrovní. Autor je známý účinnými metodami výuky a praktickým přístupem. Celý popis

243

300 Kč
243 Kč
-19%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100000423044

Popis

Popis produktu

V knize jsou uvedeny podrobné rady pro kvalitní výcvik skokového koně a jeho jezdce, ať už začínajícího nebo s ambicemi závodit v soutěžích nejvyšších úrovní.

Autor je známý účinnými metodami výuky a praktickým přístupem. Poradí vám, jak si vybrat vhodného koně, jak s koněm pracovat na lonži, jak využít základní drezurní práci a začít se skákáním. Detailně se zabývá správným sedem. Popisuje, jak se vypořádat s běžnými problémy a věnuje se pokročilejší práci s kombinacemi a souvisejícími distancemi, prohlídce parkúru, opracování před závodem a postupům užitečným pro účast v rozeskakování. Text doplňuje mnoho barevných fotografií, které zachycují jezdce všech úrovní, od nováčků po zkušené účastníky velkých cen.

Kniha přináší kromě praktických rad také povzbuzení a inspiraci a je okořeněná speciálními tréninkovými prvky, které umožňují se zlepšit a vítězit.

Ernest Dillon, FBHS, je uznávaný parkúrový trenér a bývalý předseda poradenské skupiny pro trénink Britské jezdecké společnosti. Je akreditovaným trenérem BS a BE a aktivně se podílel na trénování britských mezinárodních juniorských týmů a mladých parkúrových jezdců.

  • počet stran: 190
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.12.2012
  • šířka: 215mm
  • výška: 15mm
  • hmotnost: 880g
  • ISBN: 978–80–209–0396–9

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Dillon Ernest
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Brázda