Dušek Karel, Večeřová–Procházková Alena: Diagnostika a terapie duševních poruch

Dušek Karel, Večeřová–Procházková Alena: Diagnostika a terapie duševních poruch


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Nejnovější odborná publikace týkající se diagnostiky a terapie duševních poruch předkládá lékařům, klinickým psychologům a všem pracovníkům zabývajícím se problematikou duševních poruch dokonalý přehled o diagnostickém procesu, symptomatice, syndromo Celý popis

595
699 Kč
595 Kč
-14%
Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100005862913

Popis

Popis produktu

Nejnovější odborná publikace týkající se diagnostiky a terapie duševních poruch předkládá lékařům, klinickým psychologům a všem pracovníkům zabývajícím se problematikou duševních poruch dokonalý přehled o diagnostickém procesu, symptomatice, syndromologii a nozologii duševních poruch.

Když přijde pacient do psychiatrické ordinace, je snahou psychiatra rozpoznat, zda a jakou psychickou poruchou trpí. Hledání a rozpoznání dávno nebo nedávno objevených, zjištěných a pojmenovaných psychických poruch je vrcholem jeho činnosti. Prokazuje tím jak své odborné znalosti, tak i osobní inteligenci. V každém medicínském oboru v současné době existuje řada knih a příruček, které napomáhají nejen ke správné diagnostice, ale i k co nejvhodnějšímu způsobu léčby. V psychiatrii tomu není jinak. V současnosti je vývoj ve všech medicínských oborech, a tudíž i v psychiatrii, velmi rychlý. Autoři této publikace se proto snaží zachytit nejnovější trendy a výzkumy tohoto oboru. Nabízejí mimo jiné seznámení se správným psychologickým přístupem k pacientovi, informují o psychofarmakoterapii, šokové terapii, rehabilitaci a mnohém dalším, aby čtenář získal komplexní pohled na aktuální proudy v oblasti duševních poruch.

  • počet stran: 648
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 31.7.2015
  • šířka: 168mm
  • výška: 34mm
  • hmotnost: 1078g
  • ISBN: 978–80–247–4826–9

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Dušek Karel, Večeřová–Procházková Alena
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Grada
Jazyk česky