Horáček Jaroslav, Kobilková Jitka: Gynekologická cytodiagnostika - Atlas cytohistologických korelací

Značka: Náš kód: 100003646158
 Horáček Jaroslav, Kobilková Jitka: Gynekologická cytodiagnostika - Atlas cytohistologických korelací

Partnerský prodej

Horáček Jaroslav, Kobilková Jitka: Gynekologická cytodiagnostika - Atlas cytohistologických korelací

Karcinom děložního čípku je celosvětově třetí nejčastější malignitou u žen. Můžeme být právem hrdi na to, že výskyt tohoto karcinomu je v ČR hluboko pod celosvětovým průměrem. Celý popis

642

642 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 795 Kč, Ušetříte 153 Kč (19 %)

Popis

Popis produktu

Karcinom děložního čípku je celosvětově třetí nejčastější malignitou u žen. Můžeme být právem hrdi na to, že výskyt tohoto karcinomu je v ČR hluboko pod celosvětovým průměrem. Zásluhu na tom má především vysoce rozvinutý systém screeningových vyšetření, v jejichž centru stojí gynekologická cytologie a rovněž histologie.

Avšak cytologie i histologie patří k těm nejobtížnějším metodám současné medicíny. Na rozdíl od biochemických metod, kdy výsledek získáme z přístroje ve formě čísla, cytologické a histologické vyšetření stojí zcela a výlučně na vizuálním hodnocení mikroskopického vzorku, které provádí patolog, na jehož zkušenosti závisí osud nemocného.

Atlasová publikace Gynekologická cytodiagnostika doc. MUDr. Jaroslava Horáčka, CSc., je mimořádně záslužným počinem, neboť dává lékařům-patologům do ruky pomůcku pro správné hodnocení, a to korelací obou klasických metod. Atlas vychází z dlouhodobých zkušeností školicího centra pro gynekologickou cytologii Lékařské fakulty Ostravské univerzity v Ostravě, které spolupracuje s gynekologicko-porodnickou klinikou 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze a Centrem onkologické prevence v Havířově.

Atlas je koncipován jako velkoformátová plnobarevná publikace, tak aby v cytologických i histologických nálezech vynikly všechny detaily a barevné odstíny, které jsou podstatné pro správné stanovení diagnózy, zejména v případě gynekologických malignit.

  • počet stran: 136
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.12.2013
  • šířka: 220mm
  • výška: 13mm
  • hmotnost: 768g
  • ISBN: 978–80–7345–327–5

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Horáček Jaroslav, Kobilková Jitka
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Maxdorf