Jirásková Vladislava Mlada: Léčivá domácnost - Čtyři roční období z pohledu současné ženy

Značka: Náš kód: 100004458017

Partnerský prodej

Jirásková Vladislava Mlada: Léčivá domácnost - Čtyři roční období z pohledu současné ženy

Tradice, zvyky, byliny, recept a návody na léčení těla i ducha Kniha plná praktických rad a receptů, jak si vytvořit „Léčivou domácnost“, připomíná současným ženám zvyky a tradice, díky kterým se budou moci navrátit do své přirozené role ochránkyn Celý popis

332

399 Kč
332 Kč
-16%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004458017

Popis

Popis produktu

Tradice, zvyky, byliny, recept a návody na léčení těla i ducha

Kniha plná praktických rad a receptů, jak si vytvořit „Léčivou domácnost“, připomíná současným ženám zvyky a tradice, díky kterým se budou moci navrátit do své přirozené role ochránkyně života a tak uzdravit sebe sama, svůj domov, rodinu i celé okolí.

Vladislava Mlada Jirásková je malířkou obrazů a slov, publicistkou i bylinářkou. Inspiraci čerpá nejraději z divoké přírody, tradic a kořenů naší země. Nejvíce v životě získala, když žila sama, několik let téměř na samotě v malé vesničce na jihu Čech. Byl to návrat k sobě, do přirozenosti a lůna Matky Země. Zde se naplnila vize, která ji provázela od malička. Chtěla se stát poustevníkem v lesním království. Tam malovat obrazy, tvořit, sbírat byliny a žít v souladu s přírodou. I když dnes žije ve městě, většinu svého času tráví v přírodě. Kráčí cestou srdce, inspiruje druhé lidi na svých výstavách, seminářích a přednáškách. Je ochránkyní Země a propojuje duchovní svět se všední realitou.

  • počet stran: 280
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.11.2016
  • šířka: 206mm
  • výška: 25mm
  • hmotnost: 1005g
  • ISBN: 978–80–7281–507–4

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Jirásková Vladislava Mlada
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Eminent