Michaels Jillian, van Aalst Mariska,: Ovládněte svůj metabolismus - 3 tajemství stravy pro přirozené

Značka: Náš kód: 100004085044

Partnerský prodej

Michaels Jillian, van Aalst Mariska,: Ovládněte svůj metabolismus - 3 tajemství stravy pro přirozené

Vypadá to, jako byste se svým tělem přímo sváděli boj o to, aby zhublo byť i jediné kilo nebo aby si udrželo současnou váhu? Uznávaná expertka na zdraví a fitness Jillian Michaels na tom byla podobně. Celý popis

318

318 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 369 Kč, Ušetříte 51 Kč (13 %)

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004085044

Popis

Popis produktu

Vypadá to, jako byste se svým tělem přímo sváděli boj o to, aby zhublo byť i jediné kilo nebo aby si udrželo současnou váhu? Uznávaná expertka na zdraví a fitness Jillian Michaels na tom byla podobně. Proto oslovila významné odborníky na metabolismus a zjistila, že po dobu několika let nevědomky poškozovala svůj endokrinní systém.

Třífázový plán hubnutí podle autorčiny vlastní zkušenosti Poté, co Jillian Michaels dokázala svůj metabolismus upravit, rozhodla se podělit o to, co se naučila, a sestavila tento jednoduchý třífázový plán, který podpoří všechny „hubnoucí“ hormony (včetně přátelských růstových hormonů, testosteronu, dehydroepiandrosteronů, a ne tak přátelských: inzulínu, cortisolu a nadbytečného estrogenu) a upraví jejich množství na optimální.

Je potřeba vyloučit nevhodné potraviny a zařadit do jídelníčku ty prospěšné Díky knize se naučíte, jak z diety vyloučit nevhodné potraviny, jak opětovně zařadit pokrmy, které aktivují geny schopné spalovat tuky, a jak znovu obnovit energii a hormony pro snadné hubnutí. Jillian Michaels nabízí množství informací včetně nákupního seznamu, jak jíst energeticky vydatné jídlo pro vytvoření zásob energie, chytré tipy pro jídlo mimo domov, rychlé a jednoduché recepty.

  • počet stran: 272
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 1.5.2013
  • šířka: 151mm
  • výška: 15mm
  • hmotnost: 402g
  • ISBN: 978–80–7263–809–3

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Michaels Jillian, van Aalst Mariska,
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Anag