Rámišová Šárka, Swierczeková Lucie,: Móda pod olympijskými kruhy - Nástupové oblečení od Athén až po

Značka: Náš kód: 100000566077

Partnerský prodej

Rámišová Šárka, Swierczeková Lucie,: Móda pod olympijskými kruhy - Nástupové oblečení od Athén až po

Móda a sport jsou spolu historicky provázány, prvotní potřeba vhodného oděvu pro sportovní aktivity se neobešla bez přizpůsobení se dobovým módním trendům. Celý popis

282

282 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 349 Kč, Ušetříte 67 Kč (19 %)

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100000566077

Popis

Popis produktu

Móda a sport jsou spolu historicky provázány, prvotní potřeba vhodného oděvu pro sportovní aktivity se neobešla bez přizpůsobení se dobovým módním trendům. Stále větší obliba sportu přinesla sportovcům také nutnost účastnit se společenských akcí pořádaných na počest různých utkání a závodů a zde bylo potřeba sáhnout pro oděv vyhovující požadavkům společenské etikety. Olympijské hry se od setkání několika stovek nadšenců rozrostly v masový podnik, kde je třeba reprezentovat, účastnit se mnoha společenských událostí, které se v průběhu her konají. Při mnohých příležitostech dnes již slavnostní oblečení připomíná spíše to sportovní, kolekce jsou navrhovány tak, aby byly pro sportovce příjemné a zároveň v nich bylo možné absolvovat i některé slavnostní akce.

Ale jak to bylo v průběhu doby? S podobou nástupového oděvu pro olympijské hry v běhu uplynulých let vás seznámí tato kniha, plná unikátních fotografi í a neznámých faktů. Hlavní důraz autorky kladou na oblečení československých a českých sportovců, nechybějí ale ani zajímavé zahraniční kolekce.

  • počet stran: 160
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 14.7.2016
  • šířka: 210mm
  • výška: 10mm
  • hmotnost: 578g
  • ISBN: 978–80–204–4115–7

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Rámišová Šárka, Swierczeková Lucie,
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Mladá fronta