Powerová Jean: Korálky - Jak na to

Značka: Náš kód: 100000640718
 Powerová Jean: Korálky - Jak na to

Partnerský prodej

Powerová Jean: Korálky - Jak na to

Všechny možné otázky a odpovědi k problematice práce s korálky, více než 300 rad, technik a tipů… Ať už chcete navlékat, drátovat nebo tkát s korálky, podrobné fotografie a nákresy postupů vás při práci povedou krok za krokem. Celý popis

242

242 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 299 Kč, Ušetříte 57 Kč (19 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Všechny možné otázky a odpovědi k problematice práce s korálky, více než 300 rad, technik a tipů…

Ať už chcete navlékat, drátovat nebo tkát s korálky, podrobné fotografie a nákresy postupů vás při práci povedou krok za krokem. Vyobrazené techniky jsou seřazené tak, aby vyhovovaly vašim rostoucím nárokům a postupu práce.

Naleznete zde množství rad od výběru správných nástrojů a materiálů po tipy pro detailní provedení konečných výrobků s profesionálními výsledky. Nebo zde můžete zapátrat i jen po konkrétním řešení nějakého technického problému.

Získejte informace o ozdobném uzlování, rychlém a snadném navlékání a práci s drátem. Nebojte se kombinovat starožitné korálky s moderními, do výrobků včleňovat přívěsky a komponenty a přizpůsobovat si a navrhovat vlastní předlohy.

Ať už chcete pracovat s většími skleněnými, křišťálovými korálky či drobným rokajlem, pracovat s drátem, nebo tkát s korálky, vyrábět bižuterii jako dárky nebo i na prodej, tato kniha vám pomůže zodpovědět takřka všechny otázky.

  • počet stran: 160
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.2.2012
  • šířka: 190mm
  • výška: 13mm
  • hmotnost: 524g
  • ISBN: 978–80–7359–327–8

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Powerová Jean
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Metafora