Withersová Sara, Burnhamová Stephanie: Navlékáme korálky

Značka:

Partnerský prodejVýprodej

Akce platí do 31.12.2020 nebo do vyprodání zásob.

Withersová Sara, Burnhamová Stephanie: Navlékáme korálky

Podrobný obrazový průvodce světem korálků s bohatým výběrem technik, postupů a inspirativní galerií hotových výrobků Výroba nejrůznějších uměleckých předmětů z korálků se poslední dobou čím dál tím víc dostává do módy. Celý popis

134

134 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 299 Kč, Ušetříte 165 Kč (55 %)

  Náš kód: 100000240218

Popis

Popis produktu

Podrobný obrazový průvodce světem korálků s bohatým výběrem technik, postupů a inspirativní galerií hotových výrobků

Výroba nejrůznějších uměleckých předmětů z korálků se poslední dobou čím dál tím víc dostává do módy. Pořádají se kurzy a občas se o tom píše na internetu. Na trhu ovšem citelně chybí přehledná a obsáhlá publikace, podle níž by se mohli pustit do práce i naprostí začátečníci, ale kde by něco nového našli i pokročilí „korálkáři“. A právě takovou knihu vám nyní konečně nabízíme.

Objevte s námi krásu korálků, umění starého několik tisíc let. Pokud chcete získat originální šperky a ozdoby, jaké nebude mít nikdo jiný, a ještě se u toho skvěle bavit, je korálkování tou nejlepší volbou.

Z naší knihy se naučíte nejrůznějším technikám, od prostého navlékání až po složité tkaní na stávku. Dokážete si vyrobit náhrdelníky, náušnice, náramky i ozdobné předměty.

Pro inspiraci můžete nahlédnout do obrazové galerie, kde vás potěší neuvěřitelná díla předních návrhářů. Ale nezapomínejte – také oni kdysi začínali!

  • počet stran: 160
  • produkt: Paperback
  • datum vydání: 1.1.2007
  • šířka: 220mm
  • výška: 10mm
  • hmotnost: 472g
  • ISBN: 978–80–7359–085–7

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Withersová Sara, Burnhamová Stephanie
Typ(vazba) Paperback
Vydavatel Metafora