Hamiltonová Laurell K.: Merry Gentry 4 - Úder půlnoci

Značka: Náš kód: 100000253241
 Hamiltonová Laurell K.: Merry Gentry 4 - Úder půlnoci

Partnerský prodejVýprodej

Hamiltonová Laurell K.: Merry Gentry 4 - Úder půlnoci

„Princezna Meredith, dědička Temného trůnu, pracovala několik let jako soukromé očko v Los Angeles. Její teta, královna Vzduchu a Temnoty, jí nabídla svůj trůn za podmínky, že počne počít dítě dřív než její bratranec Cel. Celý popis

107

107 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 299 Kč, Ušetříte 192 Kč (64 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

„Princezna Meredith, dědička Temného trůnu, pracovala několik let jako soukromé očko v Los Angeles. Její teta, královna Vzduchu a Temnoty, jí nabídla svůj trůn za podmínky, že počne počít dítě dřív než její bratranec Cel. Závod o stvoření nového života je však zároveň bojem o holý život. Cel má mnoho přívrženců, kteří se neštítí ničeho, ani vraždy. Zatímco se Merry snaží otěhotnět s královskými strážci, v Říši kouzel dojde k několika vraždám a atentátům. A Merry provede něco dosud neslýchaného – přizve k vyšetřování do Říše kouzel lidskou policii.

Merry je potomek pěti bohů plodnosti, přesto se jí zatím nedaří otěhotnět. Je nucena přizvat do svého lože i muže, jejichž loajalitou si není jistá. Bohyně však využívá Merry pro své vlastní plány a s každým dalším Mereditiným milováním se probouzí dlouho zapomenutá magie, která nejenže posiluje schopnosti jejích milenců, ale mění i celou Říši kouzel. A to se nemusí všem líbit.

  • počet stran: 368
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.10.2014
  • šířka: 137mm
  • výška: 32mm
  • hmotnost: 448g
  • ISBN: 978–80–7425–225–9

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Hamiltonová Laurell K.
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Epocha